HTC One M9

Kód: 3104
3 799 Kč 3 799 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

HTC One M9

  • Jedná se o použitý telefon HTC.
  • Stav telefonu: Použitý
  • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
  • Barva: Stříbrná
  • Telefon je na objednávku.
  • Do 15. dnů u Vás doma.
  • Záruka 12 měsíců.

Popis produktu:

Při návrhu modelu HTC One M9 se výrobce zaměřil na to, aby uživatelé nalezli v tak malém přístroji vše, po čem mohou toužit. Umístil tak dokonalý fotoaparát, zvuk a špičkové funkce do luxusního těla, které již svým vzezřením evokuje, že se jedná o moderního společníka, který vám nesmí chybět. V telefonu nejsou žádné průměrné funkce, a proto je každým svým parametrem fascinující. Telefon se dokonale přizpůsobí uživateli, aktualizuje se podle prostředí i polohy a uživateli se stane rádcem a pomocníkem. Velký displej má velmi vysoké rozlišení, takže je práce s ním skutečná zábava. Když dojde řada na focení, je k dispozici precizní fotoaparát s možností záznamu videí ve vysokém rozlišení. Vše je doplněno nejpokročilejší softwarovou výbavou. Získá si vaši pozornost?
Telefon HTC One M9 je skutečným klenotem. Výrobce se postaral o vzhled, který dokáže doslova sebrat dech. Dbalo se zde na kombinaci vrcholného designu a prvotřídní technologie, aby vznikl produkt, který na trhu nebude mít konkurenci. Ačkoliv je telefon úchvatný, nejedná se o žádný křehký model, dokonale vyleštěné kovové tělo je velmi pevné a nabízí dlouhou životnost i snadné držení v jakékoliv ruce.
Vrcholný design a prvotřídní technologie
 
Parametry, které vás dostanou
Výrobcům se podařilo nemožné, dokázali umístit špičkovou technologii do zařízení, které má tloušťku menší než 1 centimetr. Ergonomický tvar je jako stvořený pro snadnou manipulaci a dokonce i s úhlopříčkou 5" jej v kapse téměř neucítíte. Používání pro vás bude skvělou zábavou, která neomrzí. Velkou zásluhu na tom má displej s rozlišením Full HD, díky němuž každý detail opravdu vynikne. Telefon vám bude připadat značně inteligentní, neboť je vybaven řadou senzorů, které ho přizpůsobují podle okolních podmínek a aktuální polohy. Jedná se například o nastavení obrazovky či úpravu jasu podle denní doby
 
Pro dosažení dokonalé fotografie bylo dříve nutné využívat samostatné fotoaparáty. Výrobce HTC však využil nejpokročilejší technologie a umístil je do svého počinu. Model One M9 tak disponuje vysoce kvalitním fotoaparátem s širokým objektivem. Dokonale ostré a detailní fotografie se stanou důvodem, proč neustále fotit. Pozadu nezůstal ani záznam videí, který nabízí ultra vysoké rozlišení.
Focení nikdy nebylo lepší
 
Jedinečné funkce
Dokonce i ti nejnáročnější uživatelé nebudou mít slov. Hlavním důvodem je technologie UltraPixel, díky níž lze efektivněji využít všechno dostupné světlo, aby byla každá fotka opravdu detailní. Pro snadnou úpravu fotografických snímků i videa je k dispozici profesionální software, do jehož repertoáru lze zařadit např. tvorbu rozdělených snímků, využití živého make-upu, galerie, dokonalé autoportréty na příkaz a mnoho dalšího.
 
Výrobce myslel i na váš hudební požitek. Zařízení je tak opatřeno dokonalými duálními reproduktory, které se dokáží postarat o vysoce kvalitní prostorový zvuk. Byla zde využita i technologie pro odstranění nežádoucích ruchů, takže všechna videa a hudební skladby uslyšíte co nejčistěji. Technologie reproduktorů BoomSound a Dolby Audio umožní skutečný požitek ze všech zvuků. Svoje filmy, videa či zvukové stopy si tak užijete ve zcela novém rozměru. Telefon umí i streamovat hudbu a přehrávat ji na vašem domácím stereu.
Užijte si každý zvuk
 
Buďte stále v obraze
Jednou z nejpopulárnějších funkcí je aplikace BlinkFeed. Dokáže vás upozornit na všechny důležité události, zpravodajství ze světa, novinky na vašich sociálních sítích a, pokud v době oběda náhodou nebudete vědět, kam zamířit, poradí vám i vhodnou restauraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: HTC
Záruka: 1 rok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz