Huawei Watch Fit

Kód: 8504
1 199 Kč 1 199 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huawei Watch Fit

 • Jedná se o použité hodinky.
 • Stav hodinek: Použitý
 • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
 • Hodinky jsou na objednávku.
 • Do 5. pracovních dnů u nás na prodejně.
 • Do 7. pracovních dnů u Vás doma.
 • Záruka 12 měsíců.

  Zlepšete své zdraví a kondici díky chytrým hodinkám s pokročilými funkcemi. Hodinky nabízí 96 sportovních režimů, ze kterých si můžete vybrat danou sportovní aktivitu, jako je běh, jízda na kole nebo plavání. Pokud se rozhodnete cvičit doma, můžete si vybrat jeden z dvanácti animovaných cvičebních programů na procvičení a protažení celého těla. Hodinky vám během všech aktivit podají přesné informace o tepové frekvenci nebo počtu ušlých či uběhlých kilometrů. Při běžném dni bez tréninku vám budou průběžně monitorovat tepovou frekvenci a vyhodnotí míru stresu, ve které se nacházíte. V noci vám pak zmapují kvalitu spánku a využít můžete také senzor na detekci saturace těla kyslíkem. Hodinky jsou velmi lehké a na ruce pohodlné. Na jedno nabití navíc vydrží běžet až 10 dnů.

  Přizpůsobitelný ciferník

  Ciferník si můžete nastavit dle svých představ. Můžete stále sledovat svou tepovou frekvenci nebo počet nachozených kroků a, pokud hodinky zrovna nepoužíváte při sportovní aktivitě, lze si na displej nastavit například fotku z vašeho mobilního telefonu.
  Přizpůsobitelný ciferník

  Velmi lehké, přesto s dlouhou výdrží baterie

  Hodinky jsou velmi lehké a pohodlně se nosí celý den i v noci. Ačkoli váží pouhých 21 gramů, dokáží vydržet zapnuté až deset dní. Díky rychlému nabíjení stačí pět minut a hodinky budou k dispozici dalších 24 hodin.
  Velmi lehké, přesto s dlouhou výdrží baterie

  Osobní trenér vždy po ruce

  Pokud se cvičením teprve začínáte, určitě vás potěší možnost výběru z několika cvičebních tréninků, které jsou díky animacím přehledné a srozumitelné. Dále si můžete vybrat některý z 96 sportovních režimů, jako je běh, jízda na kole, plavání nebo třeba jóga. Hodinky vám vždy podají informace o srdeční frekvenci, spálených kaloriích nebo o ušlých či uběhlých kilometrech.
  Osobní trenér vždy po ruce

  Detekce saturace kyslíkem i monitoring spánku

  Hodinky disponují i pokročilejšími funkcemi. Během dne vás upozorní, pokud se tělo vyskytuje pod vyšší mírou stresu, a sdělí možnosti, jak se uvolnit a odreagovat. Nechybí ani senzor, díky kterému můžete kontrolovat zásobení těla kyslíkem, tzv. saturaci. Přes noc pak budou hodinky sledovat kvalitu vašeho spánku a nabídnou více než 200 ověřených rad, jak spánek případně zlepšit.
  Detekce saturace kyslíkem i monitoring spánku

  Upozorní na příchozí SMS nebo hovor

  Hodinky lze spárovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth se všemi telefony s operačním systémem Android nebo iOS. Poté na ruce uvidíte příchozí hovory, notifikace z kalendáře, nebo si během cvičení můžete přečíst příchozí SMS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 1 rok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz