NBA 11 pro PSP

Kód: 9758
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

NBA 11 pro PSP

Stav: použité

Záruka 6 měsíců

pro PSP

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NBA 11 pro PSP

Stav: použité

Záruka 6 měsíců

pro PSP

 

 

Popis produktu

Nový ročník NBA od 2K, tentokrát se značným časovým náskokem od konkurence. Vůbec poprvé bude možné při hře přerušit jakoukoliv animaci a nastartovat jiný pohyb. Mělo by to přitom působit stejně přirozeně jako v minulém díle, který takovou možnost ale neměl. Dále nebudou nově chybět ani kolize ve vzduchu a to rozhodně není vše.

V rámci dalších vylepšení se v 2K Games zaměřili především na driblování. Jedná se o činnost, která na první pohled vypadá jednoduše, ve skutečnosti je to ale základ celého basketu a nejrůznějšími driblerskými finesami si lze pomoct. Právě ty tvůrci vměstnali do hry. Možnosti driblingu jsou tak rozsáhlé, že je všechny jen tak nepodchytíte a budete se mít tak stále co učit.

Tvůrci se soustředili na ještě větší autenticitu hráčů. Ti si budou podobní nejen v obličeji, ale i svými tělesnými proporcemi. Na první pohled tak budou vidět velcí či mohutní hráči a z těchto charakteristik dokáží těžit. Dokonce driblerský styl a následné útoky hvězd NBA jsou ve hře náležitě zpracovány, například styl Kobe Bryanta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sony PSP
Záruka: 6 měsíců
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX