Nokia N70

Kód: 6182
Značka: Nokia
4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Nokia N70

Barva: Černá

Záruka 24 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nokia N70

 

 

 

Barva: Černá

 

 

 

Záruka 24 měsíců

 

Originál balení:

 

Telefon

Nabíječka

Kabel

Sluchátka

Návod

Originál krabička

 

 

Telefon je na objednávku.

 

 

Dodání do 14 pracovních dnů. Záleží však od dodavatele, dodací lhůta je standardně kratší. V ojedinělých případech se dodání bohužel může prodloužit.

 

 

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktura bude upravena bez DPH.

Popis produktu:

N70 Music Edition je rozšířenou verzí modelu N70.
- Vyhrazená klávesa "Music" pro snadný přístup k funkcím Music Player a FM Visual Radio.
- Sluchátkový adaptér HS-41 pro plné využití hudebních funkcí.
- S telefonem Nokia N70 Music Edition můžete uložit až 700 skladeb* na paměťovou kartu Nokia 1GB MMCmobile Card MU-13**

 

*Kapacita odvozená z hodnot průměrné délky skladby 3:45 a kódování 48kbps eAAC+. Při kódování 128kbps AAC lze dosáhnout kapacity až 250 skladeb.
**Dostupnost a kapacita paměťové karty MMCmobile Card v prodejním balení závisí na regionu a trhu, a může se změnit bez upozornění.

Technické parametry jsou shodné s modelem N70.

 

Fotografujte, ukládejte snímky a podělte se o oblíbené chvilky s přáteli a rodinou. Multimediální klávesa umožňuje okamžitý přístup k aplikacím, které potřebujete. S vestavěným bleskem a zoomem vyfotografujete snímky s dvoumegapixelovým rozlišením.

Vytvořte si vlastní obrázkovou prezentaci s hudebním doprovodem. Pošlete obrázky elektronickou poštou hned, jak je uděláte. Svůj mobilní život si můžete uložit do Nokia Lifeblog. Je jednoduché najít to, co potřebujete. Řešení pro ukládání Nokia XpressTransfer umožňuje přehledně uspořádat snímky a připravit je k prezentaci. Teď můžete mít svůj život v obrazech i na cestách.

Vytiskněte snímek uložený v telefonu. Řešení Nokia XpressPrint umožňuje ihned ukázat snímky pořízené telefonem. Připojte se ke kompatibilní tiskárně s rozhraním USB 2.0, využijte bezdrátovou technologii Bluetooth anebo tiskněte přímo z paměťové karty MultiMediaCard (MMC).

Zavolejte příteli videotelefonem. Vyvolejte Kontakty v průběhu práce. Poslouchejte FM rádio nebo soubory MP3 při chůzi. Hrajte 3D hry, pokud nemáte náladu na telefonování. Máte po ruce přehled úkolů a kalendář. Vše je přehledně uspořádáno v inteligentním telefonu a připraveno k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nokia
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz