Ochranné sklo s doživotní zárukou

Kód: 16632
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné sklo s doživotní zárukou

Ochranné sklo s doživotní zárukou je ideálním řešením pro ochranu vašeho telefonu před poškrábáním, prasknutím a jinými poškozeními. Díky vysoké odolnosti a kvalitnímu zpracování poskytuje spolehlivou ochranu a dlouhou životnost.

Vlastnosti:

  • Vysoká odolnost: Ochranné sklo je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které poskytují maximální ochranu proti poškrábání, nárazům a pádům. Bez ohledu na to, zda nosíte telefon v kapse s klíči nebo ho omylem upustíte, vaše zařízení bude v bezpečí.
  • Bezpečné používání: S integrovanými bezpečnostními funkcemi, jako je ochrana proti prasknutí, zajišťuje toto sklo bezpečné používání vašeho telefonu a minimalizuje riziko poškození displeje.
  • Doživotní záruka: S doživotní zárukou na tento produkt můžete mít jistotu, že vaše investice je chráněna. Pokud by se sklo kdykoliv poškodilo, stačí navštívit naši prodejnu s účtenkou a obdržíte nové sklo zdarma.

Kompatibilita:

Tento produkt je univerzální a je vhodný pro všechny typy telefonů. Při objednání samostatného produktu je nutné v poznámce k objednávce uvést, pro který konkrétní model telefonu je tvrzené sklo určeno. V případě, že zákazník objednává i telefon, bude mu automaticky zasláno tvrzené sklo pro tento konkrétní model. Toto univerzální tvrzené sklo je nepostradatelným doplňkem pro každého majitele telefonu, který si přeje udržet své zařízení v perfektním stavu a prodloužit jeho životnost. Díky svému vysokému standardu ochrany a jednoduché instalaci je ideální volbou pro každodenní použití.

 

CO ZNAMENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA?

Záruka se vztahuje na výměnu odolného tvrzeného skla při jeho rozbití, prasknutí nebo neodborném nalepení. Nepřenáší se na jiný mobilní telefon a končí v případě prasknutí LCD displeje nebo dotykové vrstvy. V případě, že dojde k poškození odolného tvrzeného skla Vám bude odolné tvrzené sklo vyměněno za nové!

 

KDY MOHU ZÁRUKU UPLATNIT?

V případě, že dojde k jakémukoliv poškození odolného tvrzeného skla napište prosím email na info@svetiphonu.cz. K emailu připojte číslo Vaší objednávky a záruční list, který obdržíte společně se zbožím. Po přijetí emailu Vám zašleme instrukce k provedení výměny.

 

 

NA CO SE ZÁRUKA VZTAHUJE A NEVZTAHUJE?

 

Doživotní záruka se vztahuje jen na poškození odolného tvrzeného skla. Doživotní záruka se nevztahuje v žádném případě na jakékoliv poškození Vašeho mobilního telefonu. Doživotní záruka se vztahuje na model tvrzeného skla, který byl objednán a zakoupen. (Nelze vyměnit tvrzené sklo za jiný model zboží)

 

 

 

KOLIK STOJÍ ODOLNÉ TVRZENÉ SKLO S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU A JEHO PŘÍPADNÁ VÝMĚNA?

Výměna zdarma na prodejně nebo zaslání poštou za 59,- Kč.

Nákup odolného tvrzeného skla s doživotní zárukou pro iPhone stojí 799,- Kč. 

Možnost nalepení na prodejně za poplatek 50,-Kč.

 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně této záruky prosím napište dotaz na email info@svetiphonu.cz .

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz