Samsung Galaxy Ace 3 S7275

Kód: 5345
Značka: Samsung
3 999 Kč 3 304,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace 

 

 

Samsung Galaxy Ace 3 S7275

 

Barva: Černá

 

Záruka 24 měsíců

 

Originál balení:

 

Telefon

Nabíječka

Kabel

Návod

Originál krabička

 

 

Telefon je na objednávku.

 

Dodání do 7 pracovních dnů. Záleží však od dodavatele, dodací lhůta je standardně kratší. V ojedinělých případech se dodání bohužel může prodloužit.

 

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktura bude upravena bez DPH.

 

Inteligentní telefon Galaxy Ace 3 můžete ovládat i svým hlasem. Fotografické režimy vám umožní pořídit jedinečný snímek, se kterým budete vždy spokojeni. Chytře si pamatuje již vyfocené tváře a sám je rozpoznává, což vám umožní následné sdílení. Díky rychlému a chytrému operačnímu systému si pamatuje vaše nejpoužívanější kroky a bude vám nápomocen, kdykoli si jeho služby vyžádáte. Využitím super rychlého internetového připojení 4G/LTE se vám bude bezstarostně surfovat, stahovat data i přehrávat online obsah. Na cestách využijete automatické překládání psaného i mluveného textu s možností osobního hlasového překladatele. Turistický průvodce vám nabídne tipy, recenze a informace k trase. Už se těšíte na snadné cestování s tímto telefonem?

Ovládejte svůj telefon hlasem

S funkcí S Voice můžete, na rozdíl od většiny mobilních hlasových funkcí, odemknout telefon pomocí zvoleného příkazu. Po odemčení můžete zadat příkaz, který spustí hudbu, prohledá web, nebo dokonce pořídí fotografický snímek. Stanete se tak doslova pánem svého mobilního telefonu.
Ovládejte svůj telefon hlasem

Ještě lepší snímky

Fotoaparát nabízí různé fotografické režimy, které upraví fotografie takovým způsobem, aby se z nich staly nezapomenutelné momentky. Budou mnohem kreativnější, osobitější a ocení je i vaši přátelé. Software si totiž chytře zapamatuje jejich obličej a rozpozná je, když je vyfotografujete.
Ještě lepší snímky

Prémiové připojení

S širokopásmovým internetovým připojením 4G/LTE se bezstarostně připojíte k webovým stránkám, stáhnete velký soubor, nebo si přehráváte online videa bez přerušení. Rychlost přenosu dat je totiž několikanásobně vyšší, než bylo zvykem na starších generacích mobilních sítí.
Prémiové připojení

Přizpůsobí se vám

Výkonný operační systém Android Jelly Bean chytře předpovídá vaše další kroky a intuitivně se přizpůsobuje vašim osobním zvyklostem při používání přístroje. Ulehčí vám tak práci a zjednoduší jeho ovládání.
Přizpůsobí se vám

Větší úložiště

Ke smartphonu dostanete jako bonus cloudové úložiště Dropbox s kapacitou 50 gigabajtů na celé 2 roky zdarma. Všechny vaše fotografie se zde automatický zálohují a přístup k nim budete mít odkudkoli, kdykoli, a to přímo ze svého telefonu.
Větší úložiště

Překladatel cizích jazyků

Telefon vám umožní automaticky překládat psaný či mluvený text do cizího jazyka. Dokonce za vás může promluvit, což se hodí v případě složité výslovnosti. Využít lze i knihovnu obvyklých frází, například „Kde je nádraží?“.
Překladatel cizích jazyků

Turistický průvodce na cesty

Chytrý turistický průvodce vám nabídne tipy, recenze a užitečné informace v okolí vaší trasy. Vybrat ten správný směr tak můžete zcela pohodlně, ještě než vyrazíte, a vždy se dozvíte něco nového, co vám zpestří výlet či dovolenou.
Turistický průvodce na cesty

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz