Samsung Galaxy Alpha G850

Kód: 5310
Značka: Samsung
5 299 Kč 4 379,34 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace 

 

 

Samsung Galaxy Alpha G850

 

Barva: Černá

 

Záruka 24 měsíců

 

Originál balení:

 

Telefon

Nabíječka

Kabel

Návod

Originál krabička

 

 

Telefon je na objednávku.

 

Dodání do 7 pracovních dnů. Záleží však od dodavatele, dodací lhůta je standardně kratší. V ojedinělých případech se dodání bohužel může prodloužit.

 

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktura bude upravena bez DPH.

 

Model Galaxy Alpha od společnosti Samsung v sobě snoubí krásu, ochranu, bezpečí a výkon. Kovová konstrukce přináší neobyčejný vzhled a pevnost. V tomto tenkém provedení je telefon skvěle uchopitelný a ovladatelný. Výkonný procesor umožňuje využívání moderních a chytrých funkcí, jako je sportovní aplikace se snímání tepu. Funkce snímání otisků prstů zajišťuje ochranu složek v telefonu a osobních údajů při přihlašování na webové servery. Režim vysoké úspory baterie prodlouží výdrž telefonu a zjednoduší tak cestování.

Luxusní vzhled

Inteligentní mobilní telefon od společnosti Samsung s luxusním kovovým rámečkem, který dohromady snoubí pevnost a luxus. Detaily dotažené do dokonalosti ještě více umocňují jeho elegantní vzhled.
Luxusní vzhled

Výjimečné tenký

Na první pohled vás smartphone Galaxy Alpha zaujme svou konstrukcí. Tloušťka přístroje dosahuje pouhých 6,7 mm a i přes svůj křehký vhled je dostatečně odolný a výkonný. Strach, že se takto tenké tělo špatně drží a ovládá, není na místě. Naopak, jeho plochý tvar podporuje lepší pohyb palce po displeji. Užijte si elegantní design a prvotřídní funkce jako na dlani.
Výjimečné tenký

Skvělý pomocník a sportovní partner

Prvotřídní vzhled jde ruku v ruce s působivým výkonem. Multiprocesorová technologie big.LITTLE, kterou je telefon Galaxy Alpha poháněn, poskytuje všechny nejmodernější funkce telefonů z řad Galaxy S5. Mezi tyto funkce patří okamžité automatické zaostřování fotoaparátu, který je navíc vybaven režimem HDR, snímač otisků prstů, anebo například aplikace S Health se snímačem tepu.
Skvělý pomocník a sportovní partner

Vysoká ochrana i snadný přístup

Působivá funkce pro snímání otisků prstů s sebou přináší nespočet výhod. Od teď si nemusíte pamatovat přihlašovací hesla, ani uživatelská jména. K úspěšnému přihlášení na webové stránky a účty vám postačí pouhé přejetí prstem po snímači. Soukromý režim uchovává osobní údaje ve složkách, kam je přístup pouze po sejmutí otisku prstů. Tento způsob přihlašování zajišťuje bezpečí a ochranu vašich dat.
Vysoká ochrana i snadný přístup

Šetří energii

Při zvýšených nárocích na výdrž telefonu disponuje Galaxy Alpha režimem vysoké úspory baterie. Tento režim výrazně snižuje spotřebu baterie, vypíná nepotřebné funkce a prodlužuje tak výdrž přístroje. Mějte tak telefon k dispozici vždy, kdy to nejvíce potřebujete.
Šetří energii

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz