Samsung Galaxy S3 i9305

Kód: 5166
Značka: Samsung
3 599 Kč 2 974,38 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace 

 

 

Samsung Galaxy S3 i9305

 

Barva: Modrá

 

Záruka 24 měsíců

 

Originál balení:

 

Telefon

Nabíječka

Kabel

Návod

Originál krabička

 

 

Telefon je na objednávku.

 

Dodání do 7 pracovních dnů. Záleží však od dodavatele, dodací lhůta je standardně kratší. V ojedinělých případech se dodání bohužel může prodloužit.

 

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktura bude upravena bez DPH.

 

Funkce S Voice

Proč by váš telefon nemohl na vás reagovat? Řekněte mu, ať se probudí!

A co je ještě lepší, mobilnímu telefonu Samsung GALAXY S III můžete říct, aby na několik minut vypnul budík a nechal vás ještě chvíli spát.

Přijímejte (nebo odmítejte) hovory, zvyšujte (nebo snižujte) hlasitost hudby nebo dokonce řekněte fotoaparátu, kdy má pořídit snímek.

Sociální značky

Sledovat, co dělají vaši přátelé a blízcí, nyní můžete ještě snáze.

Funkce sociálních značek vám umožňuje propojit tváře ve vašem fotoalbu s multimediálními kanály daných osob v sociálních sítích. Po nastavení značky vám stačí podívat se na jejich fotografie a zobrazí se jejich aktuální stav.

Přímé volání

Mobilní telefon Samsung GALAXY S III dokonce rozpozná, když si chcete promluvit.

Když někomu píšete zprávu a rozhodnete se, že mu namísto toho zavoláte, stačí přiložit telefon k uchu a funkce přímého volání automaticky vytočí číslo dané osoby. Už nemusíte pracně hledat v záznamech hovorů nebo v kontaktech. Nechejte práci na telefonu Samsung GALAXY S III.

Funkce Smart Stay

Díky inovativní funkci Smart Stay dokáže mobilní telefon Samsung GALAXY S III automaticky rozpoznat, když se na něj díváte, ať už při čtení elektronické knihy nebo procházení webu. Kamera na přední straně vám hledí hluboko do očí a nechává displej rozsvícený, abyste mohli nerušeně pokračovat ve čtení či sledování. Skvělý nápad!

Inteligentní upozornění

Nebylo by skvělé, kdyby vám telefon poté, co ho vezmete do ruky, oznámil, co se událo, zatímco jste byli pryč?

Mobilní telefon Samsung GALAXY S III pozná, že jste se vrátili, a krátce zavibruje, aby vás informoval o zmeškaných hovorech či nových zprávách. No není to úžasné?

Funkce S Beam

Sdílení obsahu s přáteli, kteří se nacházejí ve vaší blízkosti, by mělo být snadné, rychlé a dokonce zábavné. Funkce S Beam vám umožňuje okamžitě se připojit a přenášet dokumenty, kontakty, fotografie, hudbu či videa. Stačí, když telefony k sobě přiložíte zadní stranou, spojíte je, vyměníte si obsah a vychutnáte si ho.

Funkce AllShare Play

Seznamte se s dalším způsobem sdílení obsahu na různých zařízeních.

Jmenuje se AllShare Play a umožňuje vám spolupracovat prostřednictvím úžasných technologií DLNA a Wi-Fi Direct. Tato funkce vám poskytuje vzdálený přístup k dokumentům a multimediálním souborům, když pracujete na jiné obrazovce někde jinde.

Sdílení fotografií s přáteli

Správa a sdílení vašich fotografií již nemohou být jednodušší.

Telefon rozpoznává tváře a automaticky je propojuje pomocí vašich skupinových profilů. Okamžité sdílení obsahu se všemi je nyní vzdálené na jediný dotek.

Funkce AllShare Cast

Nebylo by skvělé, kdybyste obsah na displeji telefonu mohli bezdrátově zobrazit na velké obrazovce? Nyní můžete. Umožňuje vám to funkce AllShare Cast, která je ideální pro hráče. Když se hra, kterou hrajete, zobrazí na obrazovce, můžete ji dokonce ovládat pomocí tlačítek na telefonu a gest. Žádné kabely, žádné problémy.

Design

Ať už je to horizont oceánu nebo majestátní severský les, jedno je zřejmé na první pohled: v přírodě nenajdete žádné rovné čáry. Minimalistický a organický design mobilního telefonu Samsung GALAXY S III tvoří hladké a nelineární linie. Vzhled tohoto telefonu je zaměřený na lidi a poskytuje ergonomické a pohodlné zážitky s vylepšenými možnostmi používání. Jeho tělo, které se pohodlně drží, jemné křivky a platinová organická konstrukce působí velmi přirozeně.

Funkce Pop Up Play

Provádění více činností současně je na 4,8 palcovém displeji HD Super AMOLED mobilního telefonu Samsung GALAXY S III snadné a zábavné.

Díky funkci Pop Up Play a výkonnému čtyřjádrovému procesoru můžete sledovat video v rozlišení HD v samostatném okně a zároveň odesílat e-mail nebo psát textovou zprávu. Změňte velikost videa, přetáhněte ho na displeji tam, kde ho chcete mít, a pište si s přáteli nebo procházejte web. Už vám opravdu nic neujde. 4,8 palcový displej HD Super AMOLED

Tomu říkáme uvidět realitu. 4,8 palců displeje s vysokým rozlišením a živými zážitky při sledování. Díky věrným barvám a mimořádně rychlé odezvě je přehrávání videí ve vysokém rozlišení neskutečně ostré. Displej je také neuvěřitelně energeticky úsporný a úžasně tenký.

Nejlepší fotografie

Mobilní telefon Samsung GALAXY S III ví, kdy vypadáte nejlépe, takže vám už nikdy neujde žádný úsměv a vaše fotografie nebudou plné lidí, kteří právě mrkli.

Automaticky vytváří 8 sekvenčních záběrů, díky čemuž si z celé dávky fotografií můžete vybrat tu nejlepší.

Připojení LTE (závisí na zemi)

Některé evoluce probíhají rychle. Velmi rychle. Rychlosti připojení LTE se nyní pohybují na úrovni 30 až 60 megabajtů za sekundu a v budoucnosti budou jen vyšší. Sledujte vysílaná videa, ukládejte svůj obsah do cloudu nebo hrajte nejnovější online hry s bohatou grafikou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz