Samsung Galaxy S4 Active i9295

Kód: 5348
Značka: Samsung
2 999 Kč 2 999 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace 

 

 

Samsung Galaxy S4 Active i9295

 

 

  • Jedná se o použitý Samsung.
  • Je možné objednat v šedé barvě.
  • Stav telefonu: Použitý
  • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
  • Telefon je na objednávku.
  • Do 5. pracovní dnů u nás na prodejně.
  • Do 7. dnů u Vás doma.
  • Záruka 12 měsíců.

 

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktura bude upravena bez DPH.

 

Život bez omezení – Život je nejlepší prožít naplno. A právě to vám umožní nový mobilní telefon Galaxy S4 Active. Díky jeho odolnosti vůči prachu a vodě zachytíte to, co jiní nemohou.

Odolný společník pro dynamické aktivity

Představte si, že byste si mohli vzít svůj telefon s sebou na vyjížďku po poušti nebo jízdu na kajaku po řece. Mohli byste zachytit všechny tyto okamžiky a ještě více a dokonce se o ně ihned podělit s přáteli. Mobilní telefon GALAXY S4 ACTIVE má skutečnou ochranu proti stříkající vodě a zcela prachotěsný design, díky čemuž se můžete bez váhání vrhnout do jakékoli situace. Začněte žít svůj aktivní život s dokonalým společníkem.

Získejte lepší život se stylovými jedinečnými funkcemi

Nový mobilní telefon GALAXY S4 ACTIVE obsahuje nejrůznější inteligentní funkce původního telefonu GALAXY S4. Pomocí funkcí Akční snímek a Zvuk a foto můžete vytvářet živé vzpomínky, všechny ve vysoké digitální kvalitě. Funkce Bezdotykový náhled, Bezdotykové ovládání a Inteligentní posouvání vám poskytují rozšířené možnosti ovládání. Pětipalcový displej s rozlišením Full HD podporuje režim s vysokou citlivostí, který umožňuje dotykové ovládání i s nasazenými rukavicemi. Další výhodou je aplikace S Health s různým příslušenstvím, která vám přináší úplný plán péče o zdraví na dosah ruky.

Zachyťte okamžitě svůj podvodní příběh

Vezměte si telefon pod vodu a zachyťte své vzpomínky napořád. Mobilní telefon GALAXY S4 ACTIVE umožňuje fotografování a nahrávání videa pod vodou. Stačí stisknout tlačítko ovládání hlasitosti a ihned zachytíte všechny své úžasné okamžiky. Nový režim Voda vám umožňuje lépe zachytit vaše skvělé podvodní příběhy. S mobilním telefonem GALAXY S4 ACTIVE se můžete ponořit a vyfotografovat nebo natočit všechny své okamžiky pod vodou zcela bez problémů.

Neuvěřitelný výkon pro skvělou mobilitu

Při zajišťování maximální mobility ve venkovních podmínkách hrají důležitou úlohu všechny aspekty hardwaru telefonu. Výkonný čtyřjádrový procesor vám nabízí skvělý výkon a umožňuje vám vytvářet dynamické příběhy, zatímco výměnná vysokokapacitní baterie vám umožňuje volně vyrazit, kamkoli chcete, aniž byste museli zůstávat v dosahu nabíjecího kabelu. Díky nepřekonatelnému výkonu a mobilitě telefonu GALAXY S4 ACTIVE se budete moci věnovat svému dobrodružnému životu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz