Sony Ericsson C902

Kód: 3398
2 299 Kč 2 299 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Sony Ericsson C902

  • Jedná se o použitý telefon Sony.
  • Stav telefonu: Použitý
  • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
  • Barva: Černá
  • Telefon je na objednávku.
  • Do 15. dnů u Vás doma.
  • Záruka 12 měsíců.

Popis produktu:

Cyber-shot™ Digitální fotoaparát Sony Ericsson s megapixely přináší ostré snímky ve vysokém rozlišení s dalšími funkcemi, běžnými u samostatných přístrojů.

Fotografické kanály Podívejte se prostřednictvím fotografických kanálů na svůj blog i blogy svých přátel. Navštěvujte je všechny z jediného místa: z fotoalba svého telefonu.

BestPic™ Aktivujte Bestpic™ a vyfotografujte devět snímků těsně za sebou – jediným stisknutím spouště fotoaparátu. Ty, které se vám líbí, si nechte, ostatní vymažte.

Zaostřeno na lidi Jsou-li na fotografii lidé, aktivujte funkci rozpoznávání obličeje Face Detection. Telefon C902 automaticky vyhledá obličej a zaostří na něj.

Ve tmě Nenechte se odradit špatným osvětlením. V režimu fotografování se v případě potřeby automaticky aktivuje blesk. Blesk lze použít i v režimu Bestpic™ a natáčení videoklipů.

Vypravěč Podělte se o své příběhy s Vyprávěčem, aplikací, která dosud nevídaným způsobem oživí vaše fotografie. Vytvořte prezentaci, přidejte mluvící bubliny, rozdovádějte se se štětcem, klonujte části fotografií a o výsledek se podělte a porovnejte jej se svými přáteli.

Akcelerometr – automatické otáčení Prohlížejte si obrázky na výšku i na šířku. Chcete-li přecházet mezi režimy, stačí otočit telefon a obraz ho bude následovat.

HSDPA – opravdová rychlost ke stahování Používejte mobilní Internet s rychlostí širokopásmového připojení. Stahujte v mžiku velké soubory a e-mailové přílohy. Za pár vteřin prohlížejte webové stránky a nové zprávy z kanálů RSS. HSDPA dostává 3G o krok dál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sony
Záruka: 1 rok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz