Sony Xperia M2

Kód: 3428
2 499 Kč 2 499 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Sony Xperia M2

  • Jedná se o použitý telefon Sony.
  • Stav telefonu: Použitý
  • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
  • Barva: Černá
  • Telefon je na objednávku.
  • Do 15. dnů u Vás doma.
  • Záruka 12 měsíců.

Popis produktu:

Xperia M2 je perfektně vyvážený. Ohromí Vás svým 4,8palcovým displejem qHD, který využívá stejnou technologii jako televize od Sony. Nejen, že jeho design byl zpracován do dokonalosti, ale navíc je díky čtyřjádrovýmu procesoru neskutečně rychlý. Tento chytrý telefon využívá k šetření baterie úsporný režim STAMINA, který v době, kdy nepoužíváte telefon, vypne všechny nepotřebné aplikace. Telefon je vybaven ultrarychlým připojením LTE/4G a nabízí velké spektrum možností propojení mezi různými zařízeními. S 8MPx fotoaparátem můžete kvalitně vyfotit své zážitky. Xperia M2 navíc má aplikace, s kterými budete moci fotit více snímků za sekundu, vylepšovat své pořízené fotografie nebo sdílet s přáteli své zážitky v reálném čase.
Čryřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon zajišťuje vysoký výkon telefonu. Brouzdejte po internetu v rapidní rychlosti, spouštějte několik aplikací najednou a plynule přehrávejte videa. Asynchronní procesor využívá pouze takový objem výkonu, který je zapotřebí. Díky tomu se nebude baterie zbytečně vybíjet.
Super výkon
 
Šetřete svou baterii
Chytré telefony jsou velkými žrouty energie a to i přesto, že je málo používáte. K tomu, aby se zamezilo zbytečnému vybíjení baterie, můžete použít režim STAMINA. Tento režim zjistí, kdy zrovna telefon nepoužíváte, a vypne všechny nepotřebné aplikace, jako jsou například aplikace spuštěné na pozadí. Po probuzení displeje se vypnuté aplikace znovu spustí. Dále bude vypnutá bezdrátová síť WiFi i přenosy dat. Ručně můžete nastavit, zda se vám budou zobrazovat oznámení z Facebooku. Běžné funkce jako příchozí volání, sms, budík budou během úsporného režimu aktivní.
 
K pořizování kvalitních snímků je zde k dispozici 8MPx fotoaparát s obrazovým snímačem Exmor RS™. Využijte funkci automatického rozpoznávání scén, která za vás přizpůsobí nastavení, a pořídíte snímky nejlepší kvality. Vypořádat se můžete i s podmínkami, kdy nebude na focení ideální světlo, zásluhou obrazového snímače Exmor RS™. Ani slunce pro vás nebude překážkou s funkcí HDR, která zajistí kvalitní fotografie i v protisvětle. Dalším vylepšením pro fotoaparát je aplikace Timeshift burst, která umožňuje pořídit 31 snímků během dvou sekund. S telefonem Xperia M2 natočíte neobyčejná videa. S funkcí SteadyShot™ získáte stabilní videa, která zachytí každý pohyb v rozlišení Full HD.
Kvalitní fotografie a stabilní videa
 
Upravte své fotografie
Xperia M2 nabízí aplikace, s kterými vylepšíte své fotografie. Fotografie můžete upravit pomocí obrazového efektu. Vyberte si například mezi nostalgickým efektem či efektem kaleidoskopu. Své fotografie můžete také vylepšit o zábavné animace.
 
Aplikace Social live vám zajistí, že budete se svými přáteli všude. Sdílejte své zážitky na Facebooku a to v reálném čase. Komentáře a konverzaci s vašimi přáteli můžete vidět ihned na obrazovce. Telefon je vybaven bezdrátovou sítí WiFi a vestavěným modemem LTE/4G, který nabízí velmi rychlé internetové připojení.
Připojte se a sdílejte!
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sony
Záruka: 1 rok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz