Sony Xperia Z1 Compact

Kód: 2678
4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace 


Sony Xperia X1 Compact

 

Barva: Černá

 

Záruka 24 měsíců

 

Originál balení:

 

Telefon

Nabíječka

Kabel

Sluchátka

Návod

Originál krabička

 

 

Dodání do 10 pracovních dnů. Záleží však od dodavatele, dodací lhůta je standardně kratší. V ojedinělých případech se dodání bohužel může prodloužit.

 

 

 

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktura bude upravena bez DPH.

 

 

Popis produktu:

Elegantní, precizní, voděodolný, vytrvalý, praktický, jedinečný. Tyto a další vlastnosti naleznete v jediném obalu pod jménem Xperia Z1 Compact. Elegantním způsobem pořídíte vysoce kvalitní fotografie. Díky funkci Superior auto můžete vybírat z různých druhů scén, čímž vaše snímky získají autentickou atmosféru okamžiku. A funkce Timeshift burst vás pak překvapí množstvím snímků, pořízených ve dvou vteřinách, z nichž pak vyberete ten nejlepší. Ale nejenom fotoaparát je chloubou Xperia Z1 Compact. Vysoce precizní konstrukce a materiály chrání váš telefon proti vodě a prachu, zajistí vám snadný přenos přímo mezi telefony, díky svému vybavení má dostatek energie na celé 2 dny, v neposlední řadě vás okouzlí displej, na němž prohlédnete své snímky v živých a reálných barvách.

Antický idol krásy

Když se snoubí elegantní zevnějšek s odolným designem, vznikne ladné a pevné tělo v módních barvách, které s přehledem odolá vodě i částečkám prachu. V případě, že jsou všechny kryty na svém místě, snese ponoření ve sladké vodě až do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut. Za tento čas pořídíte množství krásných i vtipných fotografií ze zahradního bazénu či domácí vířivé vany.
Antický idol krásy
 
Jedinečně živé barvy

Jedinečně živé barvy

Kvalitní a ostré snímky vyžadují také prvotřídní barevné podání. Toho bylo dosaženo technologií televizorů Sony Bravia, která byla přizpůsobena pro mobilní zařízení. 4,3palcový displej s vysokým rozlišením vám tak nabídne pohled na velmi ostrý obraz v kombinaci s jasnými a reálnými barvami, které fotkám i videím dodají ten správný šmrnc.
 

Nezmeškejte důležité životní okamžiky

Telefon pořizuje prvotřídní snímky odpovídající svou kvalitou kompaktním fotoaparátům. Během dvou sekund zaznamená celých 61 snímků, takže nezmeškáte šťastné úsměvy svých blízkých, sfouknutí svíček, či první branku svého syna. Jedinečné chvíle si žádají jedinečný fotoaparát. Chcete vědět, jak vypadá váš obličej pod vodou? Vyfoťte se! I tuto možnost nabízí vodě odolný telefon. Snímky budou ostré a v živých barvách. Pak už jen zbývá se o své zážitky podělit s přáteli. Pomocí aplikace Social Live budete svá videa vysílat prostřednictvím Facebooku.
Nezmeškejte důležité životní okamžiky
 
Bude s vámi držet tempo

Bude s vámi držet tempo

Zařízení pohání výkonný čtyř jádrový procesor, který vás nikdy nenechá na holičkách. Spolu s ním se však snoubí inteligentní správa napájení a vysokokapacitní baterie. Buďte bez obav, že se vám v nepravou chvíli vybije, a vychutnejte si všechny možnosti produktu Xperia Z1 Compact naplno! Spouštějte víc aplikací najednou, brouzdejte bleskovou rychlostí na webu a sledujte videa ve vysokém rozlišení díky vysokorychlostnímu internetovému připojení LTE.
 

Přenos dat bez počítačů

Aplikace Xperia Transfer se postará o bezpečný přenos dat mezi zařízením Xperia Z1 Compact a telefony s operačním systémem Android či iOS. Přenos probíhá přímo mezi telefony bez nutnosti použít počítač. Nepřijdete tak o žádné fotografie, kontakty, videa, aplikace a dalších důležitá data, pokud přecházíte ze starého telefonu na nový.
Přenos dat bez počítačů
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz