Xbox One S 1TB

Kód: 6809
4 180 Kč 4 180 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xbox One S 1TB

  • Jedná se o použitý Xbox.
  • Stav Xboxu: Použitý
  • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
  • Xbox je na objednávku.
  • Do 5. pracovních dnů u nás na prodejně.
  • Do 7. pracovních dnů u Vás doma.
  • Záruka 12 měsíců.
  • Obsahem balení je adaptér nabíjení a jeden herní ovladač (nemusí se jednat o originální příslušenství).

 

Buďte připraveni do akce díky nejnovější generaci konzolí Xbox Series, která přináší prozatím nejrozsáhlejší knihovnu her. Na této historicky nejmenší konzoli Xbox od společnosti Microsoft si můžete zahrát tisíce kompatibilních her napříč napříč čtyřmi generacemi starších konzolí. Vybrané hry, postavené na nejnovější vývojové sadě, mají významně zkrácené načítání a nabídnou ohromující plynulou grafiku při až 120 snímcích za vteřinu. Všechny vaše uložené pozice a zálohy budou bezpečně uložené v cloudu, a vy tak můžete bez starostí přejít na plně digitální herní konzoli.

Všechny hry na jednom místě

Pokud hledáte zařízení pro hraní nejnovějších titulů, ale zároveň vlastníte i množství her ze starších generací Xbox, jistě doceníte zpětnou kompatibilitu, díky které můžete na jednom zařízení hrát hry napříč čtyřmi generacemi konzolí Xbox. Vhod přijde i služba Inteligentního doručení, díky které budete mít po zakoupení hry k dispozici tu nejnovější dostupnou verzi bez ohledu na to, na které konzoli právě hrajete.
Všechny hry na jednom místě

Technologie pro maximální herní zážitek

Kromě podpory hraní v rozlišení 1440p a až při 120 snímcích za vteřinu přichází Xbox Series S také s podporou špičkové technologie Ray Tracing. Ta zajišťuje realistickou simulaci osvětlení s využitím upravených vlastností stínů a odrazů světla. Herní svět tak působí mnohem realističtěji, dynamičtěji a plný života. Další technologií pro zvýšení autentičnosti zážitku je revoluční prostorový zvuk, který pomocí pokročilých algoritmů dotváří dynamický živoucí svět.
Technologie pro maximální herní zážitek

Moderní a vylepšená konstrukce

Zajímavých konstrukčních vylepšení se dočkala jak samotná konzole, tak bezdrátový herní ovladač. Úpravy ovladače se týkají především zvýšené ergonomie, která přináší pohodlnější herní zážitek nebo vylepšení hybridních směrových tlačítek ovladače pro zvýšení přesnosti. Nový design samotné konzole s sebou přináší možnost snadného rozšíření paměti o 1 TB bez ztráty výkonu díky novému a snadno přístupnému slotu. Xbox Series S také zůstává kompatibilní s herním příslušenstvím pro Xbox One a nabízí dokonce rychlejší dobu odezvy.
Moderní a vylepšená konstrukce

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní konzole
Záruka: 1 rok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz