Apple iPhone SE 2022 Starlight 64 GB

Kód: 8862
12 499 Kč 10 329,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone SE 2022 Starlight 64 GB

Stav: Nový

Záruka 24 měsíců

Telefon je na objednávku.

Do 5. pracovních dnů u nás na prodejně.

Do 7. pracovních dnů u Vás doma.

V ojedinělých případech se dodání bohužel může prodloužit.

 

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktůra bude upravena bez DPH.

 

Apple iPhone SE (2022) Starlight 64 GB

Třetí generace iPhonu SE si bere to nejlepší z iPhonu 13, jako je například špičkový výkon čipu Apple A15 Bionic, a nabízí to v dostupnějším provedení a navíc i v maximálně kompaktním těle. Skvěle padne do ruky díky 4,7palcovému Retina HD displeji a přitom nabízí i další stěžejní prvky z iPhonů 13, jako je aktuální iOS se spoustou nových funkcí a mnohaletou softwarovou podporu nebo 5G.

Díky supervýkonnému čipu Apple A15 Bionic pak nový iPhone SE podává ještě působivější výsledky prostřednictvím 12Mpx fotoaparátu s optickou stabilizací obrazu a také se povedlo oproti minulé generaci prodloužit výdrž na nabití o 2 hodiny. Stále také potěší luxusní zpracování a zvýšená odolnost vůči vodě i prachu dle IP67. Opřít se můžete stejně tak o komfortní bezdrátové nabíjení nebo třeba mimořádně spolehlivou čtečku otisku prstů Touch ID a podporu Apple Pay pro bezkontaktní placení.

 

 

Klíčové vlastnosti:

  • Extrémní výkon čipu Apple A15 Bionic z iPhonu 13
  • Oproti minulé generaci výdrž prodloužená o 2 hodiny
  • 12Mpx fotoaparát podávající luxusní výsledky
  • Bezdrátové nabíjení a podpora Apple Pay pro bezkontaktní placení
  • Konstrukce odolná vůči vodě i prachu dle IP67
  • Rychlá a spolehlivá čtečka otisku prstů Touch ID
  • Podpora 5G

 

Fascinující výkon, ještě lepší fotoaparát a delší výdrž – nový iPhone SE je prostě skvělý!

 

Supervýkonný čip Apple Bionic A15

Supervýkonný čip Apple A15 Bionic s 4jádrovým GPU umožňuje iPhonu zcela nové věci – například pořizovat ještě luxusnější fotografie. Čip identický s tím v iPhonu 13 přináší také 1,2× výkonnější grafiku oproti předchozí generaci iPhonu SE.


 

Výdrž, kterou si zamilujete

Prostřednictvím vysoce efektivního čipu se Applu podařilo v kombinaci se systémem vyladěným do posledního detailu prodloužit výdrž oproti minulé generaci o 2 hodiny. Výhodou je pak i bezdrátové nabíjení, stejně jako podpora rychlého doplnění energie výkonem až 20 W, kdy 30 minut na nabíječce znamená získání 50 % kapacity baterie.


 

Podpora 5G

S 5G se můžete těšit na ještě svižnější reakce – kvalitnější streamování, lepší online hraní nebo rychlejší sdílení videí. iPhone SE navíc umí kvalitu připojení inteligentně volit tak, aby prodloužil výdrž na nabití na maximum.


 

Odolná konstrukce

Apple nasadil pouze a jen prémiové materiály, jako superodolné sklo na zadní i přední straně. Výsledkem je luxusně zpracovaný telefon tenký 7,3 mm a odolný podle certifikace IP67 – to znamená, že jej nerozhází sprcha, déšť, vlhko ani ponoření do metrové hloubky po dobu až půl hodiny! Stejně tak se nebojí ani prachu nebo polití kávou/limonádou.


 

Prostě skvělý fotoaparát

Fotografie luxusní kvality pořídíte prostřednictvím 12Mpx hlavního fotoaparátu, jehož kvality ještě výrazně dál posouvá čip Apple A15 Bionic. Nabízí oceňované funkce, jako je Smart HDR 4, technologii Deep Fusion nebo třeba propracovaný portrétní režim a stejně nekompromisní videa.


 

4,7" Retina HD displej

Nasazení 4,7palcového Retina HD displeje znamená nejen krásnou podívanou, ale také to, že iPhone zůstal krásně kompaktní a perfektně padne do ruky.


 

Garance bezpečí – Touch ID

Zabezpečené přihlášení do telefonu má na starost oblíbená čtečka otisku prstů Touch ID. Kromě toho ji využijete například při potvrzování bezkontaktních plateb skrze Apple Pay.


 

Aktuální iOS

Uvnitř běží aktuální systém iOS s těmi nejnovějšími funkcemi a perfektní optimalizací. Apple navíc počítá s aktualizacemi na roky dopředu, jak je u něj dobrým zvykem!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz