iMac 2013 21.5"

Kód: 6611
Značka: Apple
15 999 Kč 15 999 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

iMac 2013 21.5"

  • Jedná se o použitý iMac.
  • Stav iMacu: Použitý
  • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
  • K iMacu je Nabíječka.
  • iMac je na objednávku (Platba předem).
  • Do 10. pracovní dnů u nás na prodejně.
  • Záruka 12 měsíců.

 

Vše začalo jednoduchým cílem vytvořit počítač, který bude disponovat výkonným procesorem, grafikou a úložným prostorem. Všechny tyto klíčové prvky poté doplnit dokonalým displejem s důrazem na minimální tloušťku. Tento cíl se podařilo splnit na plné čáře. Proto Vám představujeme jeden z vrcholových produktů společnosti Apple, a to iMac.

Apple iMac 21" Late 2013

Nic než čistá elegance

Hned na první dojem Vás dostane určitě nádherný a tenký design. To vše je jen třešničkou na tomto Apple dortu. Neboť bylo zapotřebí velkého umu, pro dokonalou funkčnost zařízení, u kterého nejtenčí části dosahují až neuvěřitelné tloušťky 5 mm. Tento skvost bude jistě ozdobou na Vašem pracovišti.

Apple iMac 21" Late 2013

Úchvatná podívaná

Prvek, u kterého se nelze nepozastavit je jeho displej. Prvotřídní 21.5“ IPS displej s rozlišením 1920 x 1080 (FHD). Tato kombinace Vám poskytne vysoký kontrast, dokonalé barvy a velice dobré pozorovací úhly. Displeje jsou navíc doplněny o antireflexní technologii, která zajistí dokonalý požitek z práce nebo zábavy.

Apple iMac 21" Late 2013

Vše začíná výkonem

Ovšem nic by nefungovalo bez pořádného výkonu. Proto je tento iMac vybaven procesorem Intel Core 4. generace a grafickou kartou společnosti NVIDIA GeForce (dle konfigurace). Tato kombinace je doplněna o operační paměť DDR3. Samozřejmostí je dostatečná kapacita, a zde můžete počítat s SSD diskem a HDD diskem (dle konfigurace).

Apple iMac 21" Late 2013

Na drobnostech záleží

Těšit se můžete na plno užitečných funkcí a doplňků. Jednou z nich je integrovaná webkamera. S ní se snadno zapojíte do online konferencí se svými kolegy nebo pro komunikaci se vzdálenými příbuznými, či přáteli. Nutno se zmínit také o Wi-Fi adaptéru, který Váš ušetří dodatečné kabeláže pro připojení na síť. Dalším prvkem, se který lze počítat je super rychlé rozhraní USB 3.0 a pro další práci s daty jistě oceníte čtečku karet.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: iMac
Záruka: 1 rok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz