Motorola Moto E7 Plus - 64GB
Kód: 14210Detailní popis produktu
Motorola Moto E7 Plus - 64GB
Stav: Použitý (Kategorie A/B – běžné známky opotřebení)
Záruka: 12 měsíců
Barva: modrá, oranžová
Obsah balení: mobil, nabíjecí kabel
Při objednávce prosíme v poznámce specifikovat barvu
Doručení na prodejnu: cca do 5 pracovních dnů
Doručení domů: cca do 7 pracovních dnů
Popis produktu:
Motorola Moto E7 Plus je dostupný smartphone, který zaujme především dlouhou výdrží baterie, spolehlivým výkonem a jednoduchým ovládáním. Telefon nabízí velký 6,5" IPS displej s HD+ rozlišením, který poskytuje dostatečně kvalitní obraz pro sledování videí, procházení internetu i každodenní používání aplikací. Ergonomické zpracování a moderní design zajišťují pohodlné držení v ruce.
O chod zařízení se stará procesor Qualcomm Snapdragon 460 v kombinaci se 4GB operační paměti, což zajišťuje plynulý chod systému i běžných aplikací. Interní úložiště o kapacitě 64GB poskytuje dostatek prostoru pro fotografie, videa i aplikace a lze jej rozšířit pomocí paměťové karty. Telefon běží na čistém systému Android, který je rychlý, přehledný a bez zbytečných úprav.
Motorola Moto E7 Plus disponuje duálním zadním fotoaparátem s hlavním snímačem 48 Mpx, který pořizuje kvalitní a detailní snímky. Sekundární snímač slouží pro práci s hloubkou ostrosti u portrétních fotografií. Přední kamera je vhodná pro selfie i videohovory. Baterie s kapacitou 5000 mAh zajišťuje velmi dlouhou výdrž na jedno nabití a podporuje rychlé nabíjení.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s HD+ rozlišením
-
Procesor Snapdragon 460 pro plynulý chod
-
4GB RAM pro běžné používání
-
64GB úložiště s možností rozšíření
-
Duální zadní fotoaparát (48 Mpx)
-
Snímač hloubky pro portrétní fotografie
-
Velká baterie 5000 mAh
-
Dlouhá výdrž na jedno nabití
-
Čtečka otisků prstů
-
Čistý a rychlý systém Android
-
Moderní design
Technické specifikace:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 460 – osmijádrový
-
Grafika: Adreno 610
-
Operační paměť: 4GB
-
Úložiště: 64GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadní: 48 Mpx + 2 Mpx
-
Přední: 8 Mpx
-
-
Operační systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čtečka otisků prstů: ano (na zadní straně)
-
Baterie: 5000 mAh, rychlé nabíjení
-
Rozměry: 165 × 75 × 9 mm
-
Hmotnost: 200 g
Fotografie je ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 138 156 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 48 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
