Motorola Moto G 5G - 128GB
Kód: 14174Detailní popis produktu
Motorola Moto G 5G - 128GB
Stav: Použitý (Kategorie A/B – běžné známky opotřebení)
Záruka: 12 měsíců
Barva: šedá, stříbrná
Obsah balení: mobil, nabíjecí kabel
Při objednávce prosíme v poznámce specifikovat barvu
Doručení na prodejnu: cca do 5 pracovních dnů
Doručení domů: cca do 7 pracovních dnů
Popis produktu:
Motorola Moto G 5G je výkonný smartphone střední třídy, který přináší podporu rychlého 5G připojení, solidní výkon a velký displej pro každodenní používání. Telefon je vybaven 6,7" IPS displejem s Full HD+ rozlišením, který nabízí ostrý obraz a dostatek prostoru pro sledování videí, hraní her i práci s aplikacemi.
O výkon zařízení se stará procesor Qualcomm Snapdragon 750G v kombinaci se 6GB operační paměti, což zajišťuje plynulý chod systému, aplikací i multitaskingu. Interní úložiště o kapacitě 128GB poskytuje dostatek prostoru pro fotografie, videa i aplikace a lze jej rozšířit pomocí paměťové karty. Telefon běží na čistém systému Android, který je rychlý, přehledný a bez zbytečných úprav.
Motorola Moto G 5G disponuje trojitým zadním fotoaparátem s hlavním snímačem 48 Mpx, který pořizuje kvalitní a ostré snímky. Nechybí ultraširokoúhlý objektiv ani makro kamera pro větší variabilitu při focení. Přední kamera je ideální pro selfie i videohovory. Baterie s kapacitou 5000 mAh nabízí velmi dobrou výdrž a podporuje rychlé nabíjení.
Výhody:
-
Podpora rychlého 5G připojení
-
6,7" IPS displej s Full HD+ rozlišením
-
Procesor Snapdragon 750G pro plynulý chod
-
6GB RAM pro svižný multitasking
-
128GB úložiště s možností rozšíření
-
Trojitý zadní fotoaparát (48 Mpx)
-
Ultraširokoúhlý a makro objektiv
-
Velká baterie 5000 mAh
-
Rychlé nabíjení
-
Čtečka otisků prstů
-
Čistý a rychlý systém Android
-
Moderní design
Technické specifikace:
-
Displej: 6,7" IPS, 2400 × 1080 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 750G – osmijádrový
-
Grafika: Adreno 619
-
Operační paměť: 6GB
-
Úložiště: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadní: 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx
-
Přední: 16 Mpx
-
-
Operační systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čtečka otisků prstů: ano (na boční straně)
-
Baterie: 5000 mAh, rychlé nabíjení
-
Rozměry: 166 × 76 × 9 mm
-
Hmotnost: 212 g
Fotografie je ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 212 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 380 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LTPS IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, Quad Pixel |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
