Motorola Moto G42 - 128GB
Kód: 14039Detailní popis produktu
Motorola Moto G42 - 128GB
Stav: Použitý (Kategorie A/B – běžné známky opotřebení)
Záruka: 12 měsíců
Barva: stříbrná, zelená, růžová, šedá
Obsah balení: mobil, nabíjecí kabel
Při objednávce prosíme v poznámce specifikovat barvu
Doručení na prodejnu: cca do 5 pracovních dnů
Doručení domů: cca do 7 pracovních dnů
Popis produktu:
Motorola Moto G42 je elegantní smartphone nižší střední třídy, který nabízí kvalitní displej, solidní výkon a moderní design pro každodenní používání. Telefon je vybaven 6,4" OLED displejem s Full HD+ rozlišením, který poskytuje ostrý obraz, živé barvy a výborný kontrast. Díky kompaktnějším rozměrům se telefon dobře drží a pohodlně ovládá.
O výkon zařízení se stará procesor Qualcomm Snapdragon 680 v kombinaci se 4GB operační paměti, což zajišťuje plynulý chod systému, aplikací i běžného multitaskingu. Interní úložiště o kapacitě 128GB poskytuje dostatek prostoru pro fotografie, videa i aplikace a lze jej rozšířit pomocí paměťové karty. Telefon běží na čistém systému Android, který je rychlý, přehledný a bez zbytečných úprav.
Motorola Moto G42 disponuje trojitým zadním fotoaparátem s hlavním snímačem 50 Mpx, který pořizuje kvalitní a detailní snímky. Nechybí ultraširokoúhlý objektiv ani makro kamera pro větší variabilitu při focení. Přední kamera je ideální pro selfie i videohovory. Baterie s kapacitou 5000 mAh zajišťuje dlouhou výdrž na jedno nabití a podporuje rychlé nabíjení.
Výhody:
-
6,4" OLED displej s Full HD+ rozlišením
-
Procesor Snapdragon 680 pro plynulý chod
-
4GB RAM pro běžné používání
-
128GB úložiště s možností rozšíření
-
Trojitý zadní fotoaparát (50 Mpx)
-
Ultraširokoúhlý a makro objektiv
-
Velká baterie 5000 mAh
-
Rychlé nabíjení
-
Čtečka otisků prstů
-
Čistý a rychlý systém Android
-
Elegantní design
Technické specifikace:
-
Displej: 6,4" OLED, 2400 × 1080 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 680 – osmijádrový
-
Grafika: Adreno 610
-
Operační paměť: 4GB
-
Úložiště: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadní: 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx
-
Přední: 16 Mpx
-
-
Operační systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čtečka otisků prstů: ano (na boční straně)
-
Baterie: 5000 mAh, rychlé nabíjení
-
Rozměry: 160 × 74 × 8 mm
-
Hmotnost: 174 g
Fotografie je ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 175 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx široký + 8 Mpx ultraširoký + 2 Mpx makro |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
