Apple Watch Series 6 40mm

Kód: 8531
5 999 Kč 5 999 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple Watch Series 6 40mm

  • Jedná se o použité hodinky.
  • Je možné objednat různé barvy.
  • Prosíme před objednáním nám zavolejte nebo napište a informujte se dostupnosti jednotlivých barev.
  • Při objednávce prosíme v poznámce specifikovat barvu.
  • Stav iPadu: Použitý
  • Řadí se do kategorie A-B (může mít mírné opotřebení)
  • Hodinky jsou na objednávku.
  • Do 5. pracovní dnů u nás na prodejně.
  • Do 7. dnů u Vás doma.
  • Záruka 12 měsíců

 

Budoucnost zdraví. Už teď na tvém zápěstí.

Neboj se být víc v pohybu, ale neztrácej přehled o svém zdraví. Revoluční senzor ti změří hladinu kyslíku v krvi. Na jakékoliv místě a v jakoukoliv dobu ti Apple Watch Series 6 udělají EKG měření a svou fyzičku a aktivitu můžeš sledovat na Retina displeji, který nikdy nespí.

Kyslík v krvi. Nádech inovace.

Z míry okysličení krve si můžeš udělat snadno obrázek o své kondici a o efektivitě zpracovávání kyslíku. Unikátní senzor snímání společně s aplikací ti poskytnou měření saturace krve, kdykoliv se ti zachce. Saturaci dokáže měřit i na pozadí 24 hodin denně.

S lepším senzorem jdou lepší měření. Senzor hladiny okysličení krve tvoří 4 seskupení elektroluminiscenčních diod (LED) a 4 fotodiod. Oproti starším verzím hodinek je implementován do nového zadního krystalu a hodnotu kyslíku měří společně s aplikací Saturace kyslíkem.

Posviť si na to podstatné. Zelené, červené a infračervené LEDky prosvěcují cévy v kůži zápěstí a fotodiody měří množství odraženého světla. Pokročilé algoritmy potom vyhodnocují barvu krve, která je ukazatelem množství obsaženého kyslíku.

Všudypřítomné světlo. Různobarevné světelné vlny z diod prostupují krevními toky kůží a odražené množství snímají fotodiody. Podle barvy krve se poté díky složitému algoritmu měří právě hladina okysličení.

EKG. Na zápěstí. Kdykoli. Kdekoli.

S klidným srdcem se můžete svěřit aplikaci EKG v tak malém zařízení, jako jsou Apple Watch Series 6. Ta zvládne vyprodukovat elektrokardiogram blízký jednosvodovému EKG, což jsou velmi užitečná data pro zdravotníky a doktory.

Graf za pomoci jednoho prstu. Půl minuty stačí elektrodám v boční korunce tlačítka Digital Crown a na zadním sklíčku, aby vytvořili po přiložení prstu grafický průběh vln EKG. K tomu stačí jediné – přiložit prst. Hodinky snímají elektrické impulzy vysílané srdcem, z nichž se následně skládá kvalita srdeční činnosti. Graf v sinusoidě představuje optimální činnost, v případě naměření fibrilace síní lze včas předejít zdravotním komplikacím.

Spánek. Lepší den začíná lepší nocí.

Když se rozhodneš cítit se plnější sil, začni s aplikací Spánek. Pravidelný spánek ve stejný čas je pro tělo velmi důležitý, a tak můžeš sledovat, jak si ve spánku každou noc vedeš pomocí jednoduchého přehledu.

Kondice. Posunuli jsme je dál, abychom postrčili tebe.

Když vidíš svoje výsledky a jak si vedeš, nutí tě to posouvat se dál. Při svých trénincích se můžeš spolehnout na zlepšené měření výkonu během plavání, v posilovně i venku. Zlepšuj si kondici se Series 6.

Zrychli si puls. Ať už preferuješ dravější typ aktivity, nebo tě bere klidné cvičení, na výběr máš vždy něco pro sebe. Takže si klidně vyraz zaběhat, zaplavat, na jógu, na kolo…zkrátka na co máš chuť. Přehled budeš mít o každém pohybu.

Koukni, jak si vedeš. I za běhu. Se stále svítícím Retina displejem už ti nic důležitého neuteče, i když máš ruku svěšenou. Displej je tentokrát 2,5krát jasnější, abys neměl problém zjišťovat informace i během tréninku na přímém slunci.

Budou s tebou stoupat i klesat. Na spolehlivě přesné údaje o nadmořské výšce se můžeš spoléhat jak ve vnitřních, tak venkovních prostorech. Kontinuálně pracující výškoměr je připraven na túry, sjezdy a další aktivity, kde ti poslouží vědět, jak vysoko jsi.

Nabuď se na pořádný výkon.

Hudba a podcasty. Nech se vyhecovat třeba 70 milióny skladeb, které najdeš v Apple Music. Nebo si zkrátka nech nalít do žil oblíbené decibely, co tě rozhýbou.

Kroužky Aktivity. Externí stimulant v aktivnějším pohybu, abys neseděl moc dlouho, byl více aktivní a svědomitý v cvičení. Každý den nanovo.

Sdílení aktivity. Své úspěchy plnění kroužků Aktivity můžete sdílet mezi rodinou a přáteli. Nic nemotivuje víc než lepší výsledky sourozence.

Soutěže. Soutěže Aktivity fungují k vyzývání v plnění aktivity.

Rozpálí tě. Ochladí tě.

Celá hliníková schránka Series 6 je samozřejmě kompletně z recyklovaného hliníku. Nyní jí doplňují dvě nové barvy – modrá a (PRODUCT)RED.

Displej. Stále zapnutý. A lepší než kdy dřív.

Nemusíš zvedat ruku, abys hodinky probudil. Allways on displej zobrazuje totiž informace neustále. Snáz tak zjistíš potřebné informace, které se ti hodí. Navíc v jasnějších barvách. Přejetí dolů otevře Oznamovací centrum, pohyb nahoru zase zobrazí Ovládací centrum. S hodinkami nemusíš ani nijak hýbat, abys docílil jednoduchých interakcí, kdy je není třeba probouzet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Apple Watch
Záruka: 1 rok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz