Чест 10
Код: 16415Подробно описание на продукта
Чест 10
Цвят: Син
24 месеца гаранция
¨Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 5 работни дни и до дома ви в рамките на 7 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Стъкло с дизайн Aurora
Honor 10 е наистина уникален телефон, който ще ви плени от всеки ъгъл. Гърбът на смартфона е изработен с помощта на оригинални техники за производство на стъкло, известни от италианския остров Мурано. Именно тук създателите са били вдъхновени да създадат ярки многопластови дизайни, които благодарение на светлинните ефекти ще осигурят на потребителите изключително изживяване.
Пълен изглед на дисплея 2.0
Несравнимо изживяване се предлага от безрамков HD+ 5.84" дисплей с перфектно живи цветове и 432 PPI. Honor 10 впечатлява от пръв поглед с FullView дисплея си от второ поколение, който предлага още по-голямо съотношение екран-корпус и 86% съотношение екран-корпус.
От аматьор до професионалист
Открийте красотата на двойните камери с изкуствен интелект. Honor 10 е оборудван с двойна задна камера с резолюция 24 + 16 MPx. Благодарение на AI технологията, камерите са способни да идентифицират повече от 500 обекта от 22 категории, които автоматично присвояват подходящите настройки на снимката. Ще правите снимки като истински професионалист. Предната камера с резолюция 24 MPx също е оборудвана с AI технология, която ще бъде ваш професионален асистент при правене на селфита и групови снимки.
Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци
Тази нова технология за пръстови отпечатъци осигурява удобно отключване, дори когато ръцете ви са мокри или мазни. Сигурността на вашите данни е гарантирана благодарение на възможността за разпознаване на силиконови отпечатъци. Друга възможност за отключване на вашия смартфон е използването на лицево разпознаване.
Отделно вграден NPU процесор
Honor 10 се захранва от отделен вграден осемядрен NPU процесор, който е част от чипсета Kirin 970. Разбира се, той има многозадачностни възможности с акцент върху AI процеси, като разпознаване на изображения, гласово контролиран личен асистент и интелигентни функции за фотография.
Допълнителни параметри
| Категория: | Honor |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| ? Hmotnost: | 153 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Huawei Kirin 970 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 251 214 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5.8" |
| Displej - rozlišení: | Ostatní |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Ultrazvukový snímač |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 24 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 24 Mpx + 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 24 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
