Honor 7A 3GB/32GB Двойна SIM карта
Код: 16413Подробно описание на продукта
Honor 7A 3GB/32GB Двойна SIM карта
Цвят: Златен
24 месеца гаранция
¨Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 5 работни дни и до дома ви в рамките на 7 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Качествено нощно селфи
С невероятна 8-мегапикселова предна камера с широка бленда f/2.2, Honor 7A ви позволява да правите ясни и резки снимки. С персонализираната самоподдържаща се светкавица, дори бърза слаба светлина няма да развали перфектните ви снимки.
Само в ръката ти
Honor 7A разполага с 5,7-инчов Honor FullView дисплей с кинематографично съотношение на страните 18:9, предлагащ перфектно изживяване за стрийминг на видео и игри.
По-интелигентен живот с EMUI 8.0
Honor 7A е оборудван с интелигентно управление iAware2.0, което интелигентно разпознава поведението на потребителя, за да подобри ефективността на системата. Възможността за интелигентно освобождаване на вътрешна памет осигурява по-плавно потребителско изживяване. EMUI 8.0 предлага и разнообразие от интелигентни функции - включително навигационен док, скрийншот с три пръста и много други. Това прави устройството ви по-мощно и по-лесно за използване от всякога.
3000mAh батерия
Масивната батерия от 3000 mAh и интелигентният софтуер от пето поколение с технология за пестене на енергия осигуряват целодневен живот на батерията дори за най-взискателните потребители. Батерията с висока плътност поддържа над 80% от капацитета си дори след 800 пълни зареждания.
Мощни високоговорители
С високопроизводителен SMART PA усилвател и турбо високоговорители, Honor 7A може да осигури звук до 88dB, създавайки уникално и завладяващо изживяване. Режимът „Групова музика“ ви позволява да създавате съраунд звук, като свържете до осем устройства Honor 7A в една конфигурация.
Две SIM карти и MicroSD карта
Honor 7A разполага със слот за две SIM карти и SD карта. Можете също така да поставите microSD карта с капацитет до 256GB за съхранение на снимки и данни.
Двоен Bluetooth
Двойната Bluetooth функционалност позволява на телефона ви да се свързва с две устройства едновременно, което ви позволява да слушате музика, докато провеждате разговор през слушалките.
Допълнителни параметри
| Категория: | Honor |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| ? Hmotnost: | 150 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.0 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 430 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 41 565 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.7" |
| Displej - rozlišení: | HD |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
