Motorola Edge 20 8/256GB
Код: 14171Подробно описание на продукта
Motorola Edge 20 8/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,7-инчов OLED FHD+ екран
Потопете се в игри и филми на ултраширок екран, който увеличава максимално зрителното ви пространство. Изживейте изключителната наситеност и плавност на 144Hz OLED дисплей.

Перфектният спътник
Най-тънкият ни 5G телефон досега е изграден върху функции, а не върху размер. Заснемайте зашеметяващи снимки от всеки ъгъл със 108MP камера и 30x Super Zoom. И се насладете на невероятна производителност с процесор Qualcomm Snapdragon и 5G скорости от следващо поколение.

Възползвайте се максимално от вашия смартфон
Вашият телефон има повече от достатъчно мощност. Ето защо е тук Ready For. Тази нова платформа ви позволява лесно и безжично да свържете телефона си към всеки телевизор или външен дисплей.

Създаден за скорост
Никога повече не забавяйте темпото с мобилната платформа Qualcomm Snapdragon 778G, която осигурява до 55% по-бърза графика и обработка, както и 2 пъти по-висока производителност от тази на изкуствения интелект. Свържете се с 5G мрежи за супер бързо изтегляне и стрийминг. Освен това, насладете се на 3 пъти по-високи скорости с Wi-Fi 6E.

Функции, които ще харесате
С ThinkShield за мобилни устройства вашите данни ще бъдат защитени от злонамерен софтуер, фишинг и други заплахи. Цялостната хардуерна и софтуерна сигурност ще гарантира, че вашите данни са по-добре защитени.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 163 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 547 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx+ 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
