Motorola Edge 20 Pro 12/256GB
Код: 14182Подробно описание на продукта
Motorola Edge 20 Pro 12/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,7-инчов OLEDFHD+ екран
Потопете се в игри и филми на ултраширок екран, който увеличава максимално зрителното ви пространство. Насладете се на изключителната наситеност и плавност на 144Hz OLED дисплея.

Фокусирайте до 50 пъти по-далеч
Отделен перископски обектив ви приближава 5 пъти със същата яснота, а 50-кратното супер увеличение ви позволява да улавяте зашеметяващи детайли от невероятни разстояния.

Възползвайте се максимално от вашия смартфон.
Телефонът ви има повече от достатъчно мощност. Ето защо е тук Ready For. Кабелна или безжична връзка на телефона ви с всеки телевизор.

Най-добра в класа си производителност
Изпитайте невероятна скорост и първокласни игри с процесора Qualcomm Snapdragon 870 и 12GB RAM. Свържете се с 5G1 мрежи за супер бързо изтегляне и стрийминг. Освен това, насладете се на скорости на данни от следващо поколение с Wi-Fi 6.

Сигурност на корпоративно ниво
С ThinkShield за мобилни устройства вашите данни ще бъдат защитени от злонамерен софтуер, фишинг и други заплахи. Цялостната хардуерна и софтуерна сигурност гарантира, че данните ви са по-добре защитени.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 722 864 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 5x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
