Motorola Edge 30 Pro 5G, 12/256GB
Код: 14095Подробно описание на продукта
Motorola Edge 30 Pro 5G, 12/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Фокусирай се върху момента
Правете невероятно ярки снимки и записвайте зашеметяващи HDR10+ видеоклипове с тройната камера с висока резолюция. Уловете повече от света около вас, без да правите компромис с качеството. Освен това можете да използвате функцията за екстремно увеличение, за да се приближите до 4 пъти до обекта си.

50MPx основна камера
Направете най-ясните и най-ярките снимки с All-pixel instant focus за невероятно резки изображения при всякакво осветление.

Най-бързото зареждане TurboPower на пазара
Зареждането с 68W TurboPower е невероятно бързо – повече от 50% за 15 минути – и батерията издържа изключително дълго. Можете да зареждате и безжично. Без кабели, без бъркотия.

Ненадмината производителност
Най-новата мобилна платформа Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 предлага несравнима производителност, професионална обработка на снимки с изкуствен интелект и перфектни условия за игри.

Устойчив на разливи и пръски
Водоустойчивият телефон изглежда толкова добре, колкото се усеща – студените цветове и елегантните заоблени ъгли са резултат от внимателен дизайн.

Освободете силата на вашия смартфон.
Свържете телефона си безжично с външно устройство, като телевизор или монитор, и използвайте приложенията си за видео разговори, игри и други. Научете всичко за Ready For тук.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 997 915 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 60 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 800 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
