Motorola Edge 40 8GB/256GB
Код: 16198Подробно описание на продукта
Motorola Edge 40 8GB/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,55" дисплей + звук Dolby Atmos
Насладете се на милиард нюанса и цветове на 6,55-инчов pOLED дисплей с честота от 144 Hz. В същото време се потопете в многоизмерен звук благодарение на технологията Dolby Atmos.

50MP камера
Отворете камерата и направете няколко снимки с основната 50MP камера. Обяснете как блендата f/1.4 пропуска 64% повече светлина за по-добра производителност при слаба светлина и естествено фокусиране върху мек фон.

Хоризонтално заключване
Включете функцията за заключване на хоризонта и вижте как тя поддържа стабилизиран кадър дори при завъртане до 360 градуса по време на екшън сцени. Тази функция е идеална както за екстремни екшън кадри, така и за ежедневни видеоклипове.

Двойно засичане
Включете режима „Двойно заснемане“, за да направите селфи, докато снимате с основната камера. Запишете видеоклип на себе си и обекта. А с новия режим „Влог“ добавете коментар по време на запис. След като разпознае гласовия ви дикторски текст от предната камера, автоматично се появява прозорец „картина в картината“ от селфи камерата.

Силата, която ще ви помогне да се справите с всичко
Изключителната производителност на Motorola Edge 40 ще разшири и подобри вашето смартфон изживяване.

Свръхбързи 5G скорости
Отличната производителност на Mediatek Dimensity 8020 ще ви позволи да работите с телефона си безпроблемно. Нищо няма да ви спъва, когато играете игри.

Хладно под водата благодарение на IP68
Вашият телефон е създаден да издържа на прах, мръсотия и пясък, но това не е всичко: той може да издържи до 30 минути в плитки води.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 167 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8020 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 718 719 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
