Motorola Moto E20 2/32GB
Код: 14180Подробно описание на продукта
Motorola Moto E20 2/32GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Голям екран. Бързо забавление.
С ултраширок 6,5-инчов Max Vision HD+ дисплей, moto e20 вдъхва живот на любимите ви филми и видео разговори. С осемядрен процесор ще се насладите на бързото му време за реакция. Да не говорим за моменталното отключване на телефона ви само с пръстов отпечатък. Всичко това, плюс двойна AI камера с бърз фокус, ви позволява да снимате като професионалист и никога да не пропускате момент.

Голям екран
6,5-инчовият Max Vision HD+ дисплей има съотношение на страните 20:9, така че скролвате по-малко и виждате повече. Съотношението екран към тяло от 87% означава повече екран, но все пак можете да използвате телефона удобно с една ръка.

Не си губете времето в чакане.
С бърз осемядрен процесор, телефонът ви ще реагира мигновено на всяко докосване, почукване и плъзгане. Превключвайте между множество отворени приложения без усилие. Многозадачността е изключително лесна.

Фокусът определя реалността
Кажете сбогом на размазаните снимки с бързофокусиращата 13-мегапикселова основна камера. След това, с 2-мегапикселовата камера за дълбочина, можете да създавате професионално изглеждащи портрети. Освен това, с помощта на изкуствен интелект, можете да правите снимки като професионалист.

Дълготрайната батерия
С дълготрайна батерия от 4000mAh можете да работите и да се забавлявате в продължение на 40 часа, без да се налага да търсите кабел за зареждане!
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 184 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
