Motorola Moto E22 NFC 3/32GB
Код: 14097Подробно описание на продукта
Motorola Moto E22 NFC 3/32GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дисплей с висока честота на опресняване от 90Hz
Безпроблемният 6,5-инчов HD+ дисплей вдъхва живот на любимото ви съдържание.

Магически звук
Съраунд звукът Dolby Atmos от стерео високоговорителите осигурява подобрен бас, по-ясни вокали и по-чисти тонове.

Уникален дизайн за уникална индивидуалност
Тънкият и елегантен корпус на телефона е водоустойчив и защитен от случайни разливания и пръски.

Зашеметяващи изображения с щракване на пръст
Фокусирайте се за миг с 16-мегапикселовата система от AI камери и се възползвайте от полезни функции на камерата, които ще накарат вашите снимки да се открояват от тълпата.

Ще си тръгна.огъване само с докосване на пръст
Едно докосване е всичко, от което се нуждаете, за да получите достъп до телефона си, а двойно докосване отваря любимите ви приложения.

Пространство за това, което е важно за теб
До 64GB вградена памет ви осигурява достатъчно място за любимото ви съдържание. Освен това можете да я разширите до 1TB с microSD карта.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 172 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G37 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 135 814 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | PDAF |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 16 Mpx +2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
