Motorola Moto E30, 2GB/32GB
Код: 14099Подробно описание на продукта
Motorola Moto E30, 2GB/32GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Красива картина
Насладете се на плавна, плавна картина и много по-малко забавяне с бърза честота на опресняване от 90Hz. Увеличете максимално зрителното си изживяване на ултраширокия 6,5-инчов Max Vision HD+ дисплей.

По-ярки снимки при всякаква светлина
Правете по-резки и по-професионално изглеждащи снимки. Тройната камера с 48MP сензор осигурява резки изображения при всякаква светлина.

Превърнете моментните снимки в портрети
Благодарение на сензора за дълбочина, фоновете на вашите снимки могат да се регулират, за да се подчертаят различни фокусни точки, създавайки наистина професионален резултат.

Правете си ослепителни селфита
Направете най-добрите си снимки с 8-мегапикселовата селфи камера. Режимът „Грим“ автоматично премахва бръчките и несъвършенствата.

Висока производителност
Осемядреният процесор ви дава мощността, от която се нуждаете, за да гледате видеоклипове, да използвате социални мрежи и други.

Живот на батерията повече от 40 часа
Забавлявайте се по-дълго с едно зареждане на батерията от 5000 mAh. Слушайте музика до 61 часа, гледайте видеоклипове до 16 часа2 или сърфирайте в интернет до 11 часа.

Вашият пръстов отпечатък е вашата парола
Събудете и отключете телефона си, като докоснете четеца на пръстови отпечатъци, който също има лого с крило на прилеп.

Водоотблъскване и издръжливост
Независимо от разливите, пръските или капката пот, телефонът може да ги издържи благодарение на водоотблъскващия си дизайн.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android Go Edition |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
