Motorola Moto E6 Plus 4/64GB
Код: 14178Подробно описание на продукта
Motorola Moto E6 Plus 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Motorola Moto E6 Plus
Достъпно Смартфон с надеждна производителност, батерия с висок капацитет и двойна камера ще ви хареса и на васЩе впечатли с цветния си дизайн, големия и лесен за четене 6.1" IPS дисплей с малък изрез и тънък дизайн, който приляга удобно в дланта ви. Благодарение на IPS технологията, дисплеят показва красиво наситени и резки цветове.

Двойна камера
Правенето на снимки с телефона ви ще бъде удоволствие. Двойната основна камера е оборудвана с първичен 13-мегапикселов обектив с бленда f/2.0 и вторичен 2-мегапикселов обектив. за още по-добро заснемане на заснетото изображение. Можете да използвате разпознаване, автоматична панорама, фокусиране директно върху определена точка на дисплея. За видео разговори с любимите ви хора или модерна селфи фотография, има 8-мегапикселова предна камера. Можете също да се насладите видеозапис във висока Full HD резолюция с честота от 30 кадъра в секунда. Можете да споделяте направените снимки в социалните мрежи чрез ЛТЕ, Като алтернатива, можете да ги изпратите на друго устройство чрез Блутут.
Отлична производителност и място за други приложения
Сърцето на смартфона е съставено от мощен процесор MediaTek Helio P22 с осем ядра на честота 2.0 GHz и 4 GB RAM. Операционната система също помага за безпроблемната работа. Андроид 9.0 Пай. Можете да намерите място за снимки, видеоклипове или приложения в...64 GB вградена памет, която можете да разширите с microSD карта памет до 512 GB.

Достатъчно енергия за целия ден
Това ще ви осигури енергия през целия ден. сменяема батерия с капацитет 3000 mAh, който може да се похвали с поддръжка на бързо зареждане (5W/10W). Основното оборудване за конектори включва също: microUSB порт, 3.5 мм жак, функция Две SIM карти, Bluetooth 4.2 технология, Wi-Fi и GPS. Сигурността на вашите данни също е взета предвид. За достъп до телефона си можете да изберете пръстов отпечатък или сканиране на лице.

Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 149 g |
| Počet SIM obličeje.: | 2 |
| Operační Systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6762 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 92 411 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |

