Motorola Moto E6i 2/32GB
Код: 14206Подробно описание на продукта
Motorola Moto E6i 2/32GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дайте воля на въображението си
Вдъхнете живот на любимите си филми, предавания, уебсайтове и игри на ултраширок дисплей. 6,1-инчовият Max Vision HD+ дисплей осигурява завладяващо зрително изживяване със съотношение на страните 19,5:9. С по-голямото съотношение екран-корпус, ще се насладите на перфектната гледка и възможността да държите телефона си удобно в едната си ръка.

Фокусирайте се върху това, което ви интересува
Заснемайте изключително ясни снимки и постигайте зашеметяващи резултати. Никога повече няма да пропуснете нищо с комбинацията от 13-мегапикселова камера с ултрабърз фокус и PDAF. Креативни ли сте? Играйте с дълбочината на рязкост с 2-мегапикселовия сензор за дълбочина, за да добавите зашеметяващо боке към портретите.

Забавление за дълги дни
Отидете на уикенд пътуване, без да се притеснявате, че ще оставите зарядното си у дома. Огромната батерия от 3000 mAh ще ви осигури дълги часове забавление.

Край на закъсненията
Moto e6i е оборудван и със супер бърз 2.0GHz осемядрен процесор, който осигурява безпроблемна работа на всичко – от красивите ви снимки и видеоклипове до любимите ви предавания и филми.

Вашият пръстов отпечатък вместо парола
С едно докосване на четеца на пръстови отпечатъци на гърба на вашия moto e6i можете да го отключите мигновено.

Водоотблъскващ дизайн. Устойчив на ненужни грижи.
Независимо дали спирате за питие или отивате да тичате, водоотблъскващото покритие1 защитава телефона ви отвътре и отвън.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Unisoc SC9863A |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 111 300 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,1" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
