Motorola Moto E6s (2020)
Код: 14209Подробно описание на продукта
Motorola Moto E6s (2020)
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дисплей
Motorola Moto E6s има HD+ дисплей, който осигурява по-живи и реалистични цветове. Размерът на дисплея е 6,1 инча с резолюция 1560x720. Този дисплей е много добър за игра на игри или гледане на филми.
Комфорт
Задният капак е оформен така, че да пасва идеално в дланта ви, предлагайки компромис между компактни размери и достатъчно място за показване на всичко важно.

Двудневен живот на батерията
Батерията с висок капацитет от 3000mAh позволява безкомпромисно използване на телефона в продължение на два дни, без да е необходимо зареждане.
Производителност
Захранването се осигурява от процесора MediaTek Helio P22 с тактова честота 2.0 GHz. Този процесор ще ви осигури безпроблемна работа през целия ден благодарение на 2GB RAM.

Мощна камера
Основният обектив с 13+2 мегапиксела е чудесен избор на добра цена. Не е нужно да се притеснявате за тъмни или преекспонирани снимки. Селфи камерата работи с 5 мегапиксела.
Вашият пръстов отпечатък е вашата парола
Можете бързо да отключите телефона си Moto с едно докосване на четеца за пръстови отпечатъци, разположен на гърба.

Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6762 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 92 700 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 5 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
