Motorola Moto E6s Plus 4/64GB
Код: 14208Подробно описание на продукта
Motorola Moto E6s Plus 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Фокусирайте се върху каквото и да е
Заснемайте супер резки снимки и се насладете на страхотни резултати.Благодарение на 13-мегапикселовата камера с ултрабързо фокусиране и фазово разпознаване на автофокус (PDAF), никога няма да пропуснете нито един момент.В творческо настроение ли сте?Играйте с дълбочината на рязкост, като добавите красив боке ефект към портретите си, използвайки сензора за дълбочина на рязкост.

Няма повече забавяния
Телефон Motorola Moto E6s PlusОборудван е със супер мощен осемядрен процесор с честота 2.0 GHz, който осигурява безпроблемното функциониране на цялата система - от правенето на красиви снимки и видеоклипове до гледането на любимите ви сериали и филми.

Вашият пръстов отпечатък е вашата парола
Можете бързо да отключите своя Motorola Moto E6s Plus с едно докосване на четеца на пръстови отпечатъци, разположен на гърба.

Водоотблъскващ - можете да бъдете спокойни
Независимо дали отивате на кафе или на бягане, водоотблъскващият дизайн ще защити телефона ви напълно.
Наистина достатъчно място
Благодарение на вградената памет от 64 GBИмате достатъчно място за снимки, музика и филми. Можете дори да го разширите с до 256 GB, използвайки слота за microSD карта.

Google Обектив
Умната камера с Google Lens може да разпознава текст, което ви позволява да търсите храна, да добавяте събития в календара си, да се обаждате на телефонен номер, да превеждате думи и други.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 76 500 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
