Motorola Moto G10 4/64GB
Код: 14188Подробно описание на продукта
Motorola Moto G10 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дисплей, докъдето поглед стига
Наслаждавайте се на снимки, филми, игри и видео разговори по изключително реалистичен начин на ултраширокия 6,5-инчов Max Vision HD+ дисплей. Със съотношение на страните 20:9 и екран, който покрива още по-голяма част от телефона от преди, не е нужно да се притеснявате за прекъсвания.

Перфектен във всяка ситуация
Уловете всеки момент, независимо от ъгъла или условията на осветление. Със система от четири камери с 48MP сензор можете да правите перфектни снимки при всякакви обстоятелства.

Батерия за повече от 2 дни
Живейте живота си, без да се притеснявате за живота на батерията. Батерията от 5000 mAh ви осигурява над 2 дни захранване с едно зареждане. Слушайте музика в продължение на 186 часа, видео в продължение на 20 часа или сърфирайте в интернет в продължение на 17 часа.

Пространство за всички ваши нужди
Никога повече не се тревожете за място за съхранение. С 64GB вградена памет5, имате достатъчно място за снимки, филми, песни, приложения и игри. Освен това винаги можете да добавите до 512GB с microSD карта.

По-интелигентна производителност. По-интелигентен телефон.
С осемядрения процесор Qualcomm Snapdragon ще имате достатъчно мощност. Телефонът реагира бързо на всяка команда и изобразява графики със светкавична скорост. Ежедневните задачи, като правене на снимки или използване на гласовия асистент на Google, се усещат по-интуитивни.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 142 150 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
