Motorola Moto G14 4GB/128GB
Код: 16203Подробно описание на продукта
Motorola Moto G14 4GB/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ултраширок 6,5-инчов дисплейFull HD+
Дизайнът с изрез осигурява повече пространство за работа и забавление без разсейващи рамки, а оранжевият нюанс на екрана ви позволява да четете и разглеждате съдържание с по-малко напрежение на очите.

Звук от всички посоки
Звукът Dolby Atmos ви потапя, тъй като съраунд звукът на Motorola ви обгръща с още по-голяма яснота, дори при по-високи нива на звука. Независимо дали слушате с приятели през стерео високоговорители или сами със слушалки, можете да се наслаждавате на невероятен звук по всяко време.

Моментално съвършенство
50-мегапикселовата камера, подобрена с технологията Quad Pixel1, която подобрява разпознаването на светлина, издига качеството на вашите снимки на ново ниво.

Поза
8-мегапикселовата предна камера създава селфита, които можете веднага да публикувате, споделяте и да получавате харесвания.

Отличен живот на батерията
Мощната батерия от 5000 mAh ви позволява да останете ангажирани по-дълго, а зареждането с TurboPower ви осигурява часове захранване за минути.

Много място
Вградената UFS2.2 памет с капацитет до 128GB ви осигурява достатъчно място за вашето съдържание и ускорява инсталирането и стартирането на приложения. Освен това имате възможност да разширите паметта с до 1TB с microSD карта.

По-голямо изживяване благодарение на по-високата скорост
Мощен осемядрен процесор и 4GB RAM позволяват плавна и ефективна работа. Разбира се, има незабавна реакция на всяко докосване, почукване или плъзгане.

По-лесно взаимодействие
Използването на любимите ви функции на телефона може да бъде естествено и интуитивно – само с едно завъртане на китката или леко движение на пръста. Плъзгане от ръба също отваря страничния панел, което ви дава лесен достъп до любимите ви приложения.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 177 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Unisoc T616 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 220 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 1080p@30fps |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
