Motorola Moto G31 4/64GB
Код: 14190Подробно описание на продукта
Motorola Moto G31 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Първокласен дисплей
Любимите ви филми, видеоклипове и игри в ярки и резки цветове с 6.4-инчовия Full HD+ OLED дисплей ще ви пленят до последния ви дъх.

Тройна система от камери
Заснемайте резки и ясни снимки при всякакви условия на осветление – от важни моменти до най-малките детайли, с авангардната 50-мегапикселова камера.

Ултра-бърза производителност
Играйте любимите си игри, стриймвайте видеоклипове, правете снимки и чатете с приятели без нито един хардуерен проблем. Сега няма да се налага да чакате за нищо.

36 часа батерия
Наслаждавайте се на живота без ненужни почивки за презареждане благодарение на батерията от 5000mAh, която ви осигурява до 36 часа непрекъснато забавление.

Всичко на едно място
С 64GB място за съхранение, винаги ще имате достатъчно място за вашите снимки, филми, песни, приложения и игри. Освен това, можете да разширите паметта с до 1TB с microSD карта.

Впечатляващ, водоотблъскващ дизайн
Заобленият дизайн е страхотен за гледане и усещане, а също така предпазва телефона от разливане и пръски.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 181 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 200 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
