Motorola Moto G32
Код: 14061Подробно описание на продукта
Motorola Moto G32
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ново измерение на звука
Слушайте любимите си изпълнители през два големи стерео високоговорителя и се насладете на подобрен бас, по-ясни вокали и по-чисти високи честоти. И се потопете в съраунд звука Dolby Atmos.

Камерата ще вдъхнови вашата креативност
Бъдете готови да заснемете перфектния кадър по всяко време, денем или нощем, с 50-мегапикселова камера. Технологията Quad Pixel изостря снимките ви при слаба светлина, а режимът Ultra-res подобрява снимките на открито с невероятна яснота на детайлите.

Перфектни снимки
Заснемайте зашеметяващи изображения при всякакви условия с 50-мегапикселова камера. Технологията Quad Pixel комбинира четири пиксела в един за още по-добра чувствителност при слаба светлина.

Представление, което просто няма да свърши
Останете в играта още по-дълго с батерия от 5000 mAh – а след това я заредете бързо с технологията за зареждане TurboPower 30.

Готино под капака
Независимо дали сте потопени в игри, стрийминг или правене на снимки, телефонът ви няма да се загрява толкова много благодарение на енергийно ефективния осемядрен процесор Snapdragon 680 и до 6GB RAM.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 184 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 249 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Frekvence displeje: | 90 Hz |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx hlavní + 8 Mpx ultraširoký + 2 Mpx macro |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
