Motorola Moto G42 6/128GB
Код: 14057Подробно описание на продукта
Motorola Moto G42 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Преживяване като във филм
6,4-инчовият ултраширок OLED дисплей на вашия телефон предлага богати, завладяващи визуализации. Ще видите по-дълбоки черни тонове и живи цветове, които отговарят на изискванията за прецизност на цифровата кинопроекция.

За снимки, подобни на дневник
Правете ясни снимки при всякаква светлина с тройна 50-мегапикселова камера. Ултраширок ъгъл, близки планове, денем или нощем – вашата камера е винаги готова да заснеме перфектния кадър. А с нощното виждане и технологията Quad Pixel, дори снимките при слаба светлина изглеждат невероятно.

Ново измерение на звука
Слушайте любимите си изпълнители през двойни стерео високоговорители или слушалки и се насладете на подобрен бас, по-ясни вокали и по-ясни високи честоти, всичко това благодарение на съраунд звука Dolby Atmos.

Живот в движение
Където и да сте, насладете се на по-плавни игри и стрийминг, усъвършенствани функции на камерата и по-бърза производителност благодарение на над 20% по-бързия процесор Snapdragon 680 и 6GB RAM.

Не се страхувай от вятъра, от дъжда
Вашият телефон е водоустойчив и защитен от случайни разливания и пръски.

Забравете за зареждането
Забавлявайте се по-дълго с мощна батерия от 5000 mAh. Технологията за зареждане TurboPower 183 ви осигурява часове захранване за минути.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 175 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 249 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx široký + 8 Mpx ultraširoký + 2 Mpx makro |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
