Motorola Moto G50 5G 4/64GB
Код: 14205Подробно описание на продукта
Motorola Moto G50 5G 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Невероятни 5G скорости
Следващото поколение 5G скорости не струва цяло състояние. Сега можете да изтегляте филми за секунди, да играете вълнуващи онлайн игри и да гледате YouTube видеоклипове без досадно забавяне.

Насладете се на по-добра гледка
С честота на опресняване от 90Hz на moto g 50, има много по-малко забавяне за по-плавно гледане и много по-плавно гейминг изживяване. Вдъхнете живот на вашите игри, филми и видео чатове на зашеметяващия 6,5-инчов Max Vision HD+ дисплей.

Живот на батерията повече от 2 дни
Насладете се на цял уикенд с едно зареждане с батерия от 5000 mAh. Работете и се забавлявайте до насита, без да се притеснявате за живота на батерията.

Оборудване за всеки ценен момент
Заснемайте по-резки и по-ярки изображения, професионално изглеждащи портрети и невероятно детайлни близки планове с тройната камера.

Впуснете се в ярки детайли
С 48 MP сензор, Quad Pixel технология и режим за нощно виждане, вашите снимки ще изглеждат страхотно.

Разгледайте света отблизо
С обектива Macro Vision можете да увеличавате мащаба 2,5 пъти върху природни кадри или миниатюрни детайли.

Концентрат
С помощта на сензора за дълбочина, ежедневните ви снимки ще се превърнат в професионално изглеждащи портрети.

Работете със светкавична скорост
Редактирайте лесно снимки, споделяйте съдържание бързо и се наслаждавайте на игри с графики, които се рендират невероятно бързо с процесора Qualcomm Snapdragon. С 64GB вградена памет имате достатъчно място за снимки, филми, песни, приложения и игри. И винаги можете да добавите до 1TB още с microSD карта.

Сигурност на професионално ниво
Защитете данните си от злонамерен софтуер, фишинг и други заплахи с ThinkShield за мобилни устройства. Цялостната хардуерна и софтуерна защита гарантира, че данните ви са по-добре защитени.

Точно както го искате
С My UX телефонът ви работи така, както искате. Управлявайте го с прости жестове, персонализирайте настройките си за забавление и създайте уникален външен вид.

Плащане чрез депозит
Просто дръжте телефона си близо до NFC терминал, за да извършвате бързи и сигурни покупки в магазина. Също така споделяйте съдържание като контакти, снимки и видеоклипове безжично.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 192 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 480 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 278 800 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | P2i |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
