Motorola Moto G51 5G
Код: 13955Подробно описание на продукта
Motorola Moto G51 5G
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Няма да пропуснете нищо.
Изживейте безжичната технология на бъдещето още днес с най-съвременната производителност на най-добрия 5G смартфон. Творете, работете съвместно и вършете многозадачност с увереност благодарение на процесора Qualcomm Snapdragon 480 Plus и дръжте приложенията и информацията си готови във фонов режим за безпроблемно изживяване.

Вълшебен образ от всеки ъгъл
Ясни и ярки снимки благодарение на тройната 50-мегапикселова камера. Сензорите на обектива се адаптират към всеки ъгъл и светлина, гарантирайки ви перфектни снимки.

Без грижи денем или нощем
Достатъчно захранване до следващия ден с едно зареждане на батерията от 5000 mAh с гаранция за бързо зареждане.

Не се страхувай от вятъра, от дъжда.
Вашият телефон е водоотблъскващ и защитен от случайни разливания или леки пръски вода.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 208 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 480+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 381688 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
