Motorola Moto G52 4/128GB
Код: 14192Подробно описание на продукта
Motorola Moto G52 4/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,6" Full HD+
Ултраширокият дисплей с отчетливи детайли и тесни рамки осигурява завладяващо зрително изживяване. В същото време, честотата на опресняване от 90Hz осигурява плавно и безпроблемно изживяване.

Ново измерение в звука
Слушайте любимото си забавление на двойни стерео високоговорители и чувайте подобрен бас, по-ясни вокали и по-голяма яснота при по-високи нива на звука. И се потопете в многоизмерния звук на Dolby Atmos аудио.

Накарай момента да изглежда по най-добрия начин
Заснемайте ясни снимки при всякаква светлина с тройната 50-мегапикселова камера. Ултраширок план, близък план, денем или нощем – вашата камера е готова да снима (и да постига резултати) по всяко време. А с технологията Night Vision и Quad Pixel, снимките при слаба светлина все още изглеждат живи.

Живот в движение
Където и да сте, насладете се на по-плавни игри и стрийминг, заедно с усъвършенствани възможности на камерата с 25% по-бърз чипсет в процесора Qualcomm Snapdragon 680.

Оставете тревогите за захранването зад гърба си
Вършете работата си по-дълго с мощна батерия от 5000 mAh, а след това бързо я презаредете с TurboPower 30. Получете часове живот на батерията само за минути зареждане и се върнете към важните неща по-бързо.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 169 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 256 833 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
