Motorola Moto G6 3/32GB
Код: 14195Подробно описание на продукта
Motorola Moto G6 3/32GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Motorola Moto G6 3GB / 32GB
MOTOROLA MOTO СЕ ЗАВРЪЩА С ПЪЛНА СИЛА
Motorola представи страхотна серия 6 за 2018 г. Това включва Motorola Moto G6, който се предлага с невероятен... 5.7” Максимално зрениедисплей със съотношение на страните 18:9 и резолюция FHD+ (2160x1080). Благодарение на разтегнатия дисплей, той има отлично съотношение екран-корпус от 83,8%. Дисплеят е защитен Corning Gorilla Glass 3 закалено стъкло.
Motorola Moto G6 има мощен осемядрен процесор Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (8x 1.8GHz Cortex-A53) и 3GB RAM. Вътрешната памет на телефона е 32GB. голям и може да се разшири с помощта на microSD карта с капацитет до 128 GB.
С камера 12MP + 5MPМожете да правите красиви снимки с помощта на HDRТелефонът е много лесен за работа благодарение на интелигентната система Андроид 8.0 OREOMoto G6 има дълъг живот на батерията с капацитет 3000mAh.
МОДЕРЕН ДИЗАЙН С 3000MAH БАТЕРИЯ
Motorola Moto G6 набляга на качеството на изработка, точно както неговите предшественициMoto G6 е напълно защитен от слой... Corning Gorilla Glass устойчив на надраскване с триизмерно контуриран гръб за лесно захващане. Препоръчваме закупуването на калъф за по-добра защита закалено стъкло на дисплея. Вградена предварителна настройка Режими Dolby Audio™ обогатява съдържанието с перфектен звук.
Водоотблъскващ слой P2I предпазва телефона ви от пръски и лек дъжд. Дълго натискане четци за пръстови отпечатъци Можете да заключите или отключите телефона си. Плъзнете наляво, за да се върнете назад, плъзнете надясно, за да видите последните приложения, и докоснете еднократно, за да се върнете към началния екран.
Разбира се, има и режим за пестене на батерията, капацитет на батерията...3000mAh и зареждане с помощта на USB-C конектор с опора OTG.
ОСЕМЯДРЕЕН SNAPDRAGON
Motorola Moto G6 не се смущава от оборудването си в непретенциозни приложения. Телефонът е захранван от 64-битов процесор. осемядрен процесор Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 с изчислителна мощност от 8x 1.8GHz (Cortex-A53).
Секунди на процесора Графичен ускорител Adreno 506 и 3GB RAM, не е нужно да се притеснявате за по-взискателните операции или да се възползвате максимално от обширната многозадачност, която Android предлага.
ИНТЕРЕСНИ СНИМКИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА КАМЕРАТА
Задната камера използва два сензора 12Mpx + 5Mpx с резолюция 4096 x 3072 (видео 1920 x 1080) за качествени снимки. Предната камера има сензор с 8Mpx с резолюция 3264 x 2448 (видео 1920 x 1080) за перфектното селфи.
Селективен фокус - Можете да подчертаете обекта на снимка, като размажете фона или предния план.
Селективно черно и бяло - Подчертайте обекта, като премахнете цветовете от останалата част на снимката.
По-интелигентен поглед върху света - Първият телефон Moto G със система от интелигентни камери разпознава лица, обекти и забележителности.
Енциклопедия в камерата - Насочете обектива към забележителност или обект. Камерата ще го разпознае и незабавно ще ви покаже повече информация за него.
ВКУС НА АНДРОИД ОРЕО
Друга версия на много популярната система за мобилни устройства от Google. Вече 8-мото поколение на системата, наречено ОРЕО запазва традиционното име на друга известна сладкарница. Новата версия ще осигури по-добър живот на батерията благодарение на по-строгите системни ограничения за фоновите приложения, както и по-висока сигурност с по-усъвършенствано сканиране на приложения от Google Play, или като цяло по-добра оптимизация, която ще накара Android да работи по-добре дори на по-малко мощни устройства. Всички определено ще бъдат доволни и от това опростен процес за бъдещи актуализации.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 167 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.0 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 92 100 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.7" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | P2i |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
