Motorola Moto G60
Код: 13953Подробно описание на продукта
Motorola Moto G60
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ултраширокоекранен дисплей. Ултрабърза честота на опресняване.
Вашите филми, игри и снимки оживяват с ярките, реалистични цветове на 6,8-инчовия Max Vision дисплей с FHD+ резолюция и HDR10 технология. С честота на опресняване от 120Hz, която е два пъти по-бърза от другите смартфони, забавянето е нещо от миналото.

Всеки момент. Красиво заснет.
С moto g60 получавате авангардна фотографска система. 108-мегапикселовият сензор използва 9 пъти по-големи пиксели с технологията Ultra Pixel, осигурявайки 9 пъти по-голяма светлочувствителност и създавайки снимки с безпрецедентно висока резолюция.

Натисни газта.
Процесорът Qualcomm Snapdragon 732G и 6GB RAM осигуряват скоростта, от която се нуждаете. Графиките се изобразяват невероятно бързо, а снимките и видеоклиповете са по-резки и по-изразителни.

Енергия за дни. Зареждане за минути
Насладете се на свободата на многодневна употреба с едно зареждане с масивната батерия от 6000 mAh. Освен това можете бързо да заредите телефона си с технологията TurboPower 20.7.

Място за всичко
Със 128GB вградена памет4, имате достатъчно място за снимки, филми, песни, приложения и игри. Можете да разширите паметта с до 1TB по всяко време с помощта на microSD карта.

Интелигентен и стилен дизайн
Дизайнът на moto g60 е наистина изискан, с функции като тонирани капаци на задната камера и ултратънки рамки. Освен това, водоотблъскващото покритие предпазва телефона ви от пръски и разливания.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 225 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 301000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
