Motorola Moto G60s 6/128GB
Код: 14194Подробно описание на продукта
Motorola Moto G60s 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Невероятно оживен. Изключително гладък.
Бъдете изумени от огромния 6,8-инчов Max Vision FHD+ дисплей.

Четири камери. По една за всеки момент.
64-мегапикселовият сензор с ултрависока резолюция осигурява несравнима рязкост и точност на цветовете. Технологията Quad Pixel гарантира, че всяка снимка е остра и ясна. 118° ултраширокоъгълният обектив улавя всичко, което очите ви могат да видят. Това означава, че можете да поберете 4 пъти повече във визьора, отколкото стандартен 78° обектив. Камерата Macro Vision ви приближава до 4 см до обекта, което ви позволява да уловите красотата на природата или да правите близки планове. Сензорът за дълбочина на рязкост автоматично размива фона, за да превърне портретите ви в професионално изглеждащи снимки.

Осмелете се и се насладете на играта с пълна сила
Потопете се в невероятно плавен геймплей с обновения процесор MediaTek Helio G953. Освен това, насладете се на изключителна производителност, когато стриймвате филми, чатите с приятели или правите снимки.

Най-бързото TurboPower зареждане досега
Има много неща за правене. С TurboPower 50 зареждане получавате 12 часа живот на батерията за 12 минути, а огромната батерия от 5000 mAh гарантира, че телефонът ви лесно ще издържи повече от ден и половина.

Проектиран за живот
Със своя зашеметяващ извит дизайн, moto g60s е едновременно красив на вид и на допир. Освен това е водоустойчив, така че няма да се повреди от разливане на течности.

Място за всичко
Със 128GB вградена памет, никога няма да ви свърши мястото за снимки, филми, песни, приложения или игри. Освен това, винаги можете да добавите до 1TB допълнително с microSD карта.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 212 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G95 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 320 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 50 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
