Motorola Moto G71 5G 6/128GB
Код: 14196Подробно описание на продукта
Motorola Moto G71 5G 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Красиви извивки
Водоустойчивият телефон изглежда толкова добре, колкото се усеща – студените цветове и елегантните заоблени ъгли са резултат от внимателен дизайн.

Бъдещи ползи днес
С 5G скорости можете да изтегляте любимите си предавания за секунди и да стриймвате видеоклипове практически без забавяне. Разглеждайте социални медии, правете селфита, качвайте снимки и още много други неща с процесора от следващо поколение Qualcomm Snapdragon 695 и 6GB RAM.

Ясни изображения при всякакви обстоятелства
50-мегапикселовата камера е готова да заснеме обекта възможно най-добре и при всякакви обстоятелства, от широкоъгълен до макро, от слаба светлина до ярка дневна светлина.

Вашият телефон, вашият свят
Управлявайте телефона си с My UX, използвайки прости жестове, персонализирайте настройките си за забавление и създайте уникален външен вид.

Бързо зареждане в движение
Дълги часове живот на батерията само с няколко минути зареждане. До 30 часа общ живот на телефона при пълно зареждане с батерията му от 5000 mAh.

Достатъчно място за всичко необходимо
Със 128GB вградена памет, имате достатъчно място за снимки, филми, песни, приложения и игри.

По-близо до любимата ви музика
Сложете си слушалките и се насладете на ясен звук с Dolby Atmos 3D.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 179 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 394 733 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
