Motorola Moto G72 6/128GB
Код: 14214Подробно описание на продукта
Motorola Moto G72 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Невероятно реалистично
Гледайте как любимите ви филми и игри оживяват с над милиард реалистични нюанса на цветовете. 6,6-инчовият pOLED дисплей с HDR10+ отговаря на кинематографичните стандарти за цветова гама, яркост, точност на цветовете и нива на контраст, така че всичко изглежда точно както трябва. Това е безпогрешен първокласен дисплей, който е ултратънък и практически без рамки.

Честота на опресняване 120Hz
Със светкавично бърза честота на опресняване от 120Hz, изображенията се опресняват два пъти по-бързо от стандартните 60Hz дисплеи. Това прави превключването между приложения, играенето на игри и превъртането през уебсайтове супер плавно. Освен това, честотата на опресняване автоматично се настройва към типа съдържание на екрана.

Перфектният фотоапарат за перфектни моменти
Най-важните моменти в живота изискват сериозна система от камери. Заснемете ги със забележителни детайли със 108MP сензор с ултрависока резолюция. Поберете 4 пъти повече с 8MP ултраширокоъгълната + дълбочинна камера или изследвайте света отблизо със специалния обектив Macro Vision.

Нощно виждане
При изключително слаба светлина, превключете в режим „Нощно виждане“, за да получите повече детайли в тъмното. Комбинирайте няколко снимки с различна експозиция за ярки, живи снимки със зашеметяваща яснота и по-точни цветове. И е налично както за задната, така и за селфи камерата.

Звукът, който трябва да бъде
С два големи стерео високоговорителя можете да слушате с по-добър бас, по-ясни вокали и още по-голяма яснота при по-високи нива на звука. Включете слушалки за по-пълен и по-измерен Dolby Atmos звук и чуйте това, което сте пропуснали от любимите си предавания и филми.

По-бърза производителност. Без усилие.
Производителността е важна. С процесора MediaTek Helio G99 разполагате с цялата необходима мощност. Увеличете ефективността на игрите с 20% с този иновативен 6nm чипсет, който запазва живота на батерията, дори когато игрите са взискателни.

Повече от два дни живот на батерията
Оставете всичките си грижи зад гърба си. Батерията с голям капацитет от 5000 mAh ще осигури на потребителите работа и забавление повече от два дни, без да е необходимо презареждане.

Турбо мощност 30W
Никой не обича да се стресира за изтощена батерия, особено преди бурно вечерно излизане или натоварен работен ден. TurboPower 30W осигурява на потребителите часове живот на батерията само с няколко минути зареждане. Презаредете за миг и се върнете към важните неща.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 166 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G99 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 350 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
