Motorola Moto G73 5G 8/256GB
Код: 14197Подробно описание на продукта
Motorola Moto G73 5G 8/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Подобрете вашето зрителско изживяване
Насладете се на по-голяма картина в тесните рамки на 6,5-инчовия ултраширок дисплей. Потопете се във филми и предавания и играйте игри с невероятни детайли във Full HD+ при 120Hz.

Озарете го
Пропускайте повече светлина с усъвършенствана 50-мегапикселова система от камери. С технологията Ultra Pixel получавате 1,5 пъти по-големи пиксели за по-резки и по-ярки снимки денем и нощем. А с три камери в една можете да заснемате зашеметяващи ултраширокоъгълни снимки, професионални портрети и невероятно детайлни близки планове.

Не се сдържай.
Възползвайте се от 30% по-бърза производителност от мощния процесор MediaTek Dimensity 930. С 8GB памет можете безпроблемно да превключвате между приложения и да се наслаждавате на игри без засичане, видео без забавяне и подобрена производителност на камерата. 3 С 5G можете също да изтегляте със светкавична скорост, без да се притеснявате за живота на батерията.

Забравете за притесненията за батерията
Зареждайте светкавично бързо с TurboPower 30 и получете часове захранване само за минути. Батерията с висок капацитет поддържа забавлението по-дълго.

Мобилна персонализация
С Android 13 можете да персонализирате цвета, темата и езика на вашите приложения. Защитете данните си с по-голям контрол върху това, до какво приложенията имат и до какво нямат достъп.

Скорост и повече място за съхранение
С 8GB RAM и 256GB вградена памет, ще имате достатъчно място за снимки, филми, песни, приложения и игри. Освен това можете да го разширите до 1TB с microSD карта.

Безопасността е на първо място
Създайте тайна папка за най-чувствителните си данни с Moto Secure. Можете също така лесно да управлявате мрежовата сигурност и да контролирате разрешенията за приложения.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 181 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimentisy 930 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 497 466 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
