Motorola Moto G8 Plus
Код: 14177Подробно описание на продукта
Motorola Moto G8 Plus
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Не пропускайте нито един момент с новия moto g8 plus
Неговите първокласни Quad Pixel камери комбинират 4 пиксела в 1 гигантски пиксел за по-добра светлочувствителност. Това означава, че 48-мегапикселовият сензор на основната камера, ултраширокоъгълната екшън камера и 25-мегапикселовата селфи камера създават ярки и детайлни снимки и видеоклипове при всякаква светлина.
Камерата е винаги готова, независимо от условията
48-мегапикселовият сензор с лазерен автофокус може да се фокусира върху обекта ви за миг. Четворните 1.6μm пиксели и нощното виждане увеличават светлочувствителността, за да гарантират, че снимките ви са ясни, независимо дали снимате денем или нощем.
Качете най-доброто
Оптимизирана за заснемане на страхотни екшън видеоклипове с ексклузивната технология на Motorola. Със 117° ултраширокоъгълна видеокамера можете да поберете 4 пъти повече в кадъра. А подобрената видео стабилизация поддържа кадрите ви стабилни. Сега можете да снимате по-естествено, като държите телефона си вертикално. След това можете да възпроизведете действието хоризонтално на цял екран.
Нощно виждане
Превключете в режим на нощно виждане, за да уловите всички детайли и точни цветове, които често се губят при снимане през нощта.
Оптимизирайте изгледа
Правете страхотни снимки с камера, задвижвана от изкуствен интелект, която избира правилния режим или настройки на камерата за сцената или портрета, които искате да заснемете.
Изглеждайте най-добре при всякакво осветление
Правете страхотни селфита навсякъде и по всяко време. При ярка светлина, 25-мегапикселовият сензор улавя всеки детайл. При слаба светлина, технологията Quad Pixel осигурява 4 пъти по-голяма светлочувствителност. Благодарение на това винаги ще изглеждате страхотно и ще бъдете перфектно осветени на снимките си.
По-голям екран. По-забавно.
Насладете се на резки изображения на 6.3-инчовия Max Vision FHD+ дисплей. Никой няма да се налага да присвива очи, когато искате да му покажете снимките, които сте направили. Защо просто трябва да гледате любимите си филми и сериали? Потопете се в тях!
40 часа живот на батерията
Не позволявайте да бъдете ограничени от батерията от 4000 mAh, дори когато имате време само за бързо зареждане. С технологията TurboPower™ само 15 минути зареждане ви осигуряват 8 часа употреба.
Ултра бързо. Заслужава аплодисменти.
Не позволявайте да бъдете ограничени от батерията от 4000 mAh, дори когато имате време само за бързо зареждане. С технологията TurboPower™ само 15 минути зареждане ви осигуряват 8 часа употреба.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 144 400 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 16 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
