Motorola Moto G8
Код: 14198Подробно описание на продукта
Motorola Moto G8
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Камера, която изумява
Заснемайте ултраширокоъгълни панорамни снимки, невероятни близки планове и по-резки снимки при слаба светлина с мощна система от камери с изкуствен интелект.Осемядреният процесор Qualcomm Snapdragon 665 и 4 GB RAM гарантират, че любимите ви игри, приложения, филми и друго съдържание ще работят безпроблемно.Влезте смело в утрешния ден с батерия от 4000 mAh, проектирана да издържи 40 часа с едно зареждане.

Камера за всяка ситуация
- ултраширок ъгъл на видимост 118°
- 16 MP f/1.7
- Макрозрение
- Лазерен автофокус
По-бързо от самото начало
Осемядреният процесор Qualcomm Snapdragon 665 осигурява подобрена производителност. Насладете се на по-взискателни онлайн игри, усъвършенствани функции на камерата и подобрена сигурност. Moto G8 има 4GB RAM, което му позволява многозадачност. Използвайте няколко приложения едновременно и превключвайте между тях безпроблемно.

Не се ограничавайте от постоянно зареждане
Никога повече не се тревожете за изтощаване на батерията. Moto G8 е оборудван с батерия от 4000 mAh, която е проектирана да издържи 40 часа с едно зареждане.
Няма средна стойност
Насладете се на изображението на зашеметяващия 6.4-инчов Max Vision HD+ дисплей. Поглезете се с големия екран, за който винаги сте мечтали. Дисплеят Max Vision ви осигурява максимална зрителна площ благодарение на съотношението на страните 19:9. Потопете се в света на снимки, филми, сериали, игри и друго съдържание.

Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 16 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
