Motorola Moto G9 Play 4/64GB
Код: 14098Подробно описание на продукта
Motorola Moto G9 Play 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Motorola Moto G9 Play
Невероятна производителност от тройната камера с 48MP сензор, която ви позволява да заснемате ясни и невероятно детайлни снимки, дори при слаба светлина. Повече мощност за повече дни с двудневен живот на батерията, докато...към всички ваши любими приложения и много други, благодарение на супер бърз процесор, който никога няма да ви забави.

6,5-инчов Max Vision HD+ екран
Потопете се в игри и филми на ултраширок екран, който увеличава максимално зрителното ви пространство.

Тройна камера с 48 MPxсензор
Заснемайте по-резки снимки дори при слаба светлина, брилянтни нощни кадри, красиви портрети с размазан фон и невероятно детайлни макро снимки.

Супер бърза производителност на изкуствен интелект
Наслаждавайте се на плавна работа на телефона с всяко докосване, почукване и плъзгане благодарение на осемядрения процесор Qualcomm Snapdragon 662 и 4GB RAM.

Двудневен живот на батерията
Забавлявайте се пълноценно без презареждане благодарение на мощната батерия от 5000 mAh.

Специален бутон за Google Assistant
Просто стартирайте Google Assistant с бутона отстрани на вашия Moto G9 Pлежеше.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 140 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | Type-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
