Motorola One Macro
Код: 14202Подробно описание на продукта
Motorola One Macro
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
КРАСАВ С МАКРО КАМЕРА
Motorola One Macro ще озари живота ви с яркост 6,2” ИПС дисплей с отлично съотношение на страните 19:9 в резолюцията HD+ (1520x720)Времето за панталоните с джобове, ушити по поръчка, все още не е дошло - Motorola One Macro може да се похвали с почти безрамков дисплей, който заема по-голямата част от предната повърхност на телефона, като по този начин остава сравнително компактен.
Един макрос предлага функция Мото дисплей - ще ви показва най-важните известия, дори когато дисплеят е изключен, просто доближете ръката си до телефона. След натискане на дисплея, пред вас ще се появи предварителен преглед на тези известия и с едно просто движение на пръста си можете да отговорите директно в даденото приложение, да премахнете известието от дисплея или да отключите телефона веднага, всичко това с минимална консумация на батерия.
Можете също да управлявате телефона си с бързи жестове Moto Действия - двойно плъзване на телефона включва фенерчето, завъртане на китката ви позволява да направите бърза снимка.
КРЪГЛО ТЯЛО С НЕЗНАЧИТЕЛНА СИГУРНОСТ
Само приличният екран не прави телефона добър - дизайнът на Motorola One Macro също е на високо ниво. Висококачествени материали тук те играят водеща роля - дисплеят е скрит зад двумерно и половина закалено стъкло, вътрешността на корпуса е покрита с плътен пластмасов капак с луксозно градиентно покритие, което несъмнено ще привлече не един алчен поглед от минувачите.
Елегантността не отнема от функционалността - в средата на гърба на телефона ще намерите скритото лого на Motorola четец на пръстови отпечатъци за бързо и удобно, но същевременно изключително сигурно отключване на телефона. Можете да разчитате на One Macro дори в дъждовно време благодарение на Ниво на защита IPx2 и технология P2i - нанослой, отблъскващ течности.
Съвместимостта не познава граници - Bluetooth е даденост за телефон Motorola. Можете да се наслаждавате на аудио чрез универсалния 3,5 мм жак или чрез високоговорител.
ПРИБЛИЖЕТЕ СЕ ДО СВЕТА

Motorola One е оборудван с двойна задна камера с резолюция... 13+2 мегапиксела, сензор, предназначен да размаже фона и предния план 8 мегапиксела камера. Без съмнение, основната атракция на телефона е втората задна камера - тя крие макро обектив с 5x увеличение, което ще ви помогне да извлечете детайли дори от най-малките чудеса на света. Класическият заден сензор е заобиколен от LED светкавица за правене на снимки при не идеални условия на осветление и по-бързо фокусиране с помощта на лазер. One Macro предлага множество режими на снимане (включително портретен режим, използване на селективен фокус или панорама), а за творците ще намерите безброй опции на телефона си за редактиране на снимките си.
Накарайте приятелите си да се откроят с усъвършенствани регулируема дълбочина на рязкост благодарение на третата задна камера - ефективно размазват фона и оставят снимания обект да се открои перфектно. Вземете синемаграфи известни още като изображения на границата между фотография и видео. С функцията Точков цвят Вдъхнете живот на черно-белите снимки с един ярък цвят. Снимайте и вие видео с забавен каданс в 720p или класически FullHD.
Камерата не е задължително да е само за записване на реалността! С вграден софтуер Google Обектив Телефонът, към който насочвате, ще разпознае текст, ще ви научи за сканираните обекти или ще намери продукти за закупуване. скенер за баркодове и QR кодове Няма да се изгубите сред изобилието от черно-бели изображения.
СТАБИЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ ПРЕЗ ЦЯЛ ДЕН
В сърцето на Motorola One Macro работи осемядрен процесор. Mediatek MT6771 Helio P70 с тактова честота 8x 2.0 GHz. Процесорът е поддържан от 4 GB RAM - без значение с какво решите да заредите телефона, това няма да е и най-малък проблем за One Macro. Вътрешната памет на телефона е 64 GB. a Можете да го разширите с microSD карта с капацитет до 512GBМакро в допълнение към това побира две nanoSIM карти едновременно с това, така че лесно можете да отделите личния си живот от професионалния си.
Гърбът на телефона се крие Батерия от 4000 mAh, който благодарение на интелигентната оптимизация може лесно да натовари процесора до два дни без прекъсване. Можете да го зареждате с помощта на USB-C кабел и благодарение на поддръжката за 10W зареждане, можете да зареждате без прекалено много чакане.
ГОЛЯМА ПОРЦИЯ ТОРТА
Чисто нова версия на много популярната мобилна операционна система от Google. 9-то поколение се нарича ПАЙ продължава традиционната система за именуване на бонбони. Новата версия предлага по-интуитивни контроли, включително управление с жестове, подобрено управление на батерията с помощта на изкуствен интелект, по-голяма осведоменост на потребителите за работата на телефона и като цяло по-добра оптимизация, което би трябвало да направи Android да работи по-добре дори на по-малко мощни устройства. Всички също ще бъдат доволни. повишена сигурност на системата.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola One |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6771 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 185 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IPX2 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | NE |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
